POMOCNÍK, KTERÝ SE UMÍ PŘED ZRCADLEM RYCHLE OTÁČET

Kdo zná klasický koupelnový spěch, ne-li dokonce někdy závody o každou minutu, je jistě vděčný za každou pomoc. Pokud se to týká i vás, a přitom toužíte po dokonalém účesu jako od profesionálního kadeřníka, máme pro vás tip. Tím je nový horkovzdušný rotační kartáč AS540E od francouzské značky BaByliss Paris. Je výkonný a hodně toho umí.

AS540E set 800X800
Horkovzdušný kartáč BaByliss Paris AS540E je vybaven technologií EVEN AIR FLOW, která zajišťuje rovnoměrné rozprostření teplého vzduchu po celé délce kartáče. To umožňuje šetrnější péči o vlasy a zároveň i rychlejší úpravu účesu. Jádrem přístroje je profesionální motor o příkonu 650 W. Díky němu má kartáč vysoký výkon a tichý chod. Úpravu účesu je možné přizpůsobit typu vlasů prostřednictvím 2 teplotních stupňů a 2 stupňů rychlosti. Nastavitelný je pro snadnou obsluhu také směr rotace. Kartáč nabízí i funkci studeného vzduchu, která se hodí pro finální fixaci účesu, a ionizaci, která zaručí, že vlasy budou hladké a lesklé.


Výbava obsahuje 4 výměnné nástavce s keramickou povrchovou úpravou pro různé typy účesu. Rotační hlavice Deep Black s kančími štětinami o průměru 50 mm je určena na kartáčování, pro finální úpravy a dokončení účesu se hodí otočný hřeben o průměru 40 mm se štětinami z jemného nylonu. Nástavec pro žehlení Deep Black Ceramic je vhodný pro hladký účes a je opatřen nastavovacím kolečkem pro volbu buď rychlého vyhlazení nebo vyhlazení s objemem od kořínků. A pokud toužíte po účesu s přirozeným tvarem, pak vyberte kartáč pro jemné rozčesání vlasů a styling.

AS540E HD
Horkovzdušný kartáč je proveden v elegantním fialovém ladění. Má ergonomický design a úzkou rukojeť pro snadnou manipulaci. Otočný kabel o 360° zamezuje kroucení a zadní filtr kartáče je pro snadné čištění vyjímatelný. Praktické využití najde i přiložený cestovní a skladovací obal.


Doporučená cena BaByliss AS540E je 1.990, - MOC a výrobce na kartáč poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.


O značce BaByliss PARIS:
Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.
BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.
Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

5. červen 2020
Dnes má svátek Dobroslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek