NOVÁ LITROVÁ LAHEV SODASTREAM JET BLACK JE VHODNÁ I DO MYČKY

SodaStream uvádí na trh nový typ lahve JET 1 l Black, která je vhodná i do myčky na nádobí. Její používání vám ušetří námahu nejen od tahání těžkých balíků vod, ale zároveň usnadní i pravidelné čištění lahve.

Lahev 1l Black do myčky
Opakovaně použitelná lahev JET Black je vyrobena z Tritanu, což je jediný plastový materiál, který svými vlastnostmi připomíná sklo a zároveň si zachovává výhody plastu. Neobsahuje BPA či jiné škodlivé látky, je UV rezistentní, díky čemuž zajišťuje delší trvanlivost nápojů, nepojímá žádné pachy a nemění barvu. A k tomu je pružný a vysoce odolný proti nárazům a poškrábání, takže ho lze mýt opakovaně v myčce na nádobí při teplotě do 70 °C.


Lahev má objem 1 l a je vhodná pro perlivou i neperlivou vodu. Je kompatibilní se všemi výrobníky SodaStream, které využívají plastové lahve a hodí se samozřejmě i na sportovní aktivity. Svými praktickými vlastnostmi a jednoduchým nadčasovým designem, který kombinuje čirý plast s černým víčkem a dnem.


Oslavte Mezinárodní den Země (jenž se po celém světě slaví 22. dubna) tím, že začnete používat lahve SodaStream, alternativy k nevzhledným jednorázovým plastovým lahvím, které v obrovském měřítku pohlcují naši planetu.

 

 

 

 

 

O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.


Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
 

www.sodastream.cz

 

5. červen 2020
Dnes má svátek Dobroslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek