Sencor USB-C nabíječka pro mobily, tablety i notebooky - Konec střídání nabíječek, stačí jen jedna!

 SCH670
Nabíječka Sencor SCH 670 s výkonem 45 W umožňuje nabíjet mobilní telefony, tablety i většinu moderních notebooků (vč. notebooků a tabletů značky Apple), které se dají nabíjet skrze USB-C konektor. Díky výkonu 45 W a pokročilým funkcím Power Delivery (PD) a Quick Charge 3.0 nabíjí SCH 670 u tabletů a telefonů nejvyšší možnou rychlostí, která při jejich nabíjení může probíhat. U notebooků, které umožňují ještě vyšší dobíjecí výkon než 45 W probíhá nabíjení běžnou rychlostí. Samozřejmostí je bezpečné nabíjení s ochranou proti přebití (nabíjení vyšší než povolenou rychlostí u daného zařízení).


Pro uživatele, kteří střídají různé nabíječky pro jejich telefon, tablet a notebook s nabíjením skrze USB-C, se tak Sencor SCH 670 může stát univerzálním pomocníkem 3v1. S touto univerzalitou, kompaktními rozměry 96 x 60 x 30 mm a váhou pouhých 118 g je navíc nabíječka SCH 670 více než vhodná k používání na cestách.
Cena 499 Kč
www.sencor.cz

 

O značce SENCOR:

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéří jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!

15. červenec 2020
Dnes má svátek Jindřich

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže