TIPY (NEJEN) NA VALENTÝNSKÉ DÁRKY

Svátek svatého Valentýna se blíží a je na čase vymyslet hezký dárek nejen pro drahou polovičku. Letos vedle srdíček a dalších rozkošných maličkostí potěšte i něčím praktickým, ekonomický, ekologickým, a ještě k tomu designovým. Společnost SodaStream nabízí řadu designových výrobníků perlivé vody a opakovaně plnitelných lahví.

sodastreamn10
Dlouhodobě nejoblíbenější mechanický výrobník pro přípravu perlivé vody je SodaStream JET.
Střídmá konstrukce s nezbytnými funkcemi a jednoduchou obsluhou je navíc posílená příznivou cenou. Darujte luxusní barevné provedení výrobníku Jet s uhlově tmavými metalickými tóny SodaStream JET temný kámen nebo v čistě bílém provedení či výrobník perlivé vody JET Black&White v líbivém kontrastu zářivě bílé a leskle černé barvy.

Cena výrobníků SodaStream JET od 1599Kč

Oblíbené výrobníky SodaStream Spirit, které pomohou snadno a rychle s přípravou čerstvé perlivé vody, se nyní vyrábějí v pěti módních barvách. Výrobníky se těší oblibě díky jednoduchosti ovládání, elegantnímu tvaru i funkčností. I proto SodaStream Spirit získal hned dvě velká ocenění. Konkrétně Red Dot Award: Product Design 2017 a také obsadil první místo v testu výrobníků perlivé vody nezávislé spotřebitelské organizace dTest. Stačí si zvolit tu pravou barvu, aby dokonale ladila s vaší kuchyní. Vybírejte z variant – červená, bílá, černá, elegantní námořnická modrá a netradiční švestkově fialová.

Cena výrobníků SodaStream Spirit od 2199Kč

zasobniklahve

Pokud si ale přípravu domácí perlivé vody toužíte zjednodušit edice SodaStream Crystal White je pro vás přímo ideální. U modelů z této řady vám totiž postačí jen vložit skleněnou lahev do pevné kovové nádoby tvořící spodní část výrobníku a stlačit ovládací tlačítko, a perlivá voda je na světě! Punc luxusu jí dodává kombinace sněhově bílé a kovu i skleněné nápojové lahve s elegantním vlnkovým motivem. Abyste měli vše jednotné, můžete si pořídit i originální sadu 4 skleněných pohárů o objemu 330 ml, sladěných s designem skleněné karafy.  


Cena výrobníku SodaStream Crystal White je 2999Kč.
Cena sady 4 sklenic SodaStream je 299Kč.

 

sodastream33

Nový typ SodaStream lahve My Only Bottle na vodu s sebou o objemu 0,6 l je určen pro perlivou i neperlivou vodu. Její společenské provedení s nerezovým uzávěrem a elegantním poutkem v černé či růžové barvě předurčuje lahev ke každodennímu využití. Volnočasová lahev má praktické sportovní víčko v modrém provedení sladěné se dnem lahve, které zabraňuje nechtěnému vytékání vody. Dostatečně široké hrdlo umožňuje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na ochucení vody a zároveň se pohodlně napít. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA, je opakovatelně použitelná a omyvatelná v myčce na nádobí.

Doporučená cena je 359,- Kč.

 

www.sodastream.cz

 

 

 


O značce SodaStream
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

28. únor 2020
Dnes má svátek Lumír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek