Nový příběh aviváží Lenor s ještě déle trvající vůní

Povlečení vašich snů
Nový příběh aviváží Lenor s ještě déle trvající vůní

 

Při zazvonění budíku každý touží zůstat ještě o pár minut déle v posteli. Každodenní rutina může být náročná, ale díky novým avivážím Lenor s technologií Best Freshness bude přeci jen o něco příjemnější. Nedají vám sice více času na rychlé zdřímnutí, ale zato vám umožní probouzet se po celý týden každé ráno v nádherně svěžím povlečení.


Už při usínání si přejeme, abychom se i ráno mohli probudit v nádherně vonících peřinách. A večer zase chceme relaxovat u oblíbeného televizního programu přikrytí měkkou a voňavou dekou. Pokud si chceme tyto momenty skutečně užívat, musíme si uvědomit, jak důležitá je vůně našeho povlečení.


Čich je jedním z nejdůležitějších smyslů. Nové aviváže Lenor s technologií Best Freshness nejsou žádnou snovou novinkou, ale mají ještě lepší složení, které vám umožní užívat si aroma a svěžest vašeho prádla nepřetržitě až po dobu 7 dní. Dobře zvolené vůně vám mohou navodit lepší náladu, zvednout sebevědomí nebo naopak uklidnit vaši mysl. S jejich pomocí se můžeme proměnit v divoké a sebejisté jedince nebo naopak v někoho, kdo má rád přírodu a klid. Citlivost na jednotlivé vůně se mění v průběhu dne a také v závislosti na naší náladě, zdraví nebo věku. Z toho důvodu je volíme podle situace: jinou vůni zvolíme pro večerní róbu a jinou zase pro naše povlečení a ručníky.


V pohádce O Šípkové Růžence princeznu probudil polibek z pravé lásky od statečného prince. Lenor se ale soustředí spíše na moderní princeznu, kterou sice princ probudí, ale ona se rozhodne ještě si chvilku zdřímnout obklopená postupně uvolňovanou vůní. Každé vaše ráno se teď může stát momentem probuzení Šípkové Růženky. Jen s tím rozdílem, že místo polibku od prince vás probudí něžná vůně vašeho povlečení trvající až sedm dní.


To je možné díky technologii Best Freshness, která je nyní součástí aviváží Lenor označených speciální nálepkou na lahvi. Tato technologie garantuje dlouho trvající vůni prádla po dobu až jednoho týdne. Tento efekt zajišťuje nové složení, které uvolňuje vůni postupně při každém pohybu látky. Ucítíte ji tak při vyndávání prádla z pračky a jeho věšení stejně jako při skládání jednotlivých kousků do skříně. Každé ráno si nyní můžete užít obklopeni přikrývkou, která bude vonět jako čerstvě vyprané prádlo. Vůně, kterou si vyberete pro své oblečení, vás pak potěší v každém okamžiku dne. Při výběru té správné vůně pro povlečení, oblečení do práce nebo pro speciální příležitost si můžete vybrat z bohaté nabídky aviváží Lenor, z nichž každá je jiná a nádherně voní.

 

Spring Awakening 930 stickered

 

NOVÉ! Lenor Everyday Essentials – nejlepší volba pro ty, kteří ocení dlouhotrvající vůni a měkkost svého prádla. Díky technologii Best Freshness si tyto vlastnosti můžete užít ještě déle. Vyberte si jednu z pěti variant: svěží Spring Awakening, prosluněnou vůni Summer Breeze, osvěžující Fresh Meadow, něžnou Floral Romance nebo harmonickou Lavender and Chamomile.

 

 

Gold Orchid 750 stickered

NOVÉ! Lenor Parfumelle – tuto kolekci oceníte díky sofistikovaným vonným tónům inspirovaným francouzskými parfémy. Skvělá volba pro všechny, kteří milují komplexní, intenzivní a dlouho trvající vůně. Dotyk parfému dodá vašemu prádlu celkem šest aviváží z této řady: výrazná Emerald & Ivory Flower, uklidňující Gold Orchid, povzbudivá Diamond & Lotus Flower, záhadná Amethyst and Floral Bouquet, inspirující Morning Dew a osvěžující Sparkling Bloom and Yellow Poppy.

 

lenorbili
NOVÉ! Lenor Inspired by Nature – vám umožní utéct do přírody. Tyto aviváže vám na malou chvilku dovolí zapomenout na každodenní shon. Stačí zavřít oči a unikátní kolekce čtyř aviváží inspirovaných přírodním aroma vás na moment přenese daleko od civilizace. Zvolit si můžete čerstvou vůni Deep Sea Minerals, osvěžující Wild Verbena, temperamentní Silk Tree Blossom či uklidňující Lavender.

 

Vyzkoušejte je a zažijte svou vlastní pohádku O Šípkové Růžence, která bude trvat ještě o něco déle.
Doporučená maloobchodní cena:
•    Lenor Everyday Essentials: 930 ml – 69,90 Kč; 1800 ml – 119,90 Kč
•    Lenor Parfumelle: 750 ml – 69,90 Kč, 1420 ml – 119,90 Kč
•    Lenor Inspired By Nature: 750 ml – 69,90 Kč, 1380 ml – 119,90 Kč
Uvedené ceny se mohou v různých obchodech lišit.     

 

Procter & Gamble
P&G má silné portfolio důvěryhodných a vysoce kvalitních značek, jako jsou Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks® a Whisper®. Společnost působí na téměř 70 trzích světa.

28. únor 2020
Dnes má svátek Lumír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek