SAGE PŘEDSTAVUJE REVOLUČNÍ NOVINKU THE 3X BLUICER PRO

SAGE PŘEDSTAVUJE REVOLUČNÍ NOVINKU THE 3X BLUICER PRO
Jediný přístroj na trhu, který nabízí kombinaci 3v1
– standardní mixér, smoothie mixér a odšťavňovač

Bluicer


Prémiová značka domácích spotřebičů Sage uvádí na český trh revoluční novinku The 3X Bluicer Pro Sage SJB815BSS – stolní odšťavňovač s mixerem. Je to jediný výrobek na trhu, který kombinuje 3 výrobky v jednom: standardní mixér, smoothie mixér a odšťavňovač. Nabízí tak celou škálu možností k přípravě zdravých pokrmů v podobě oblíbených nutri drinků – ať už se jedná o smoothie, koktejly nebo ovocné šťávy. A navíc šetří místo v kuchyni!


Bluicer má intuitivní ovládání, je vyroben ze špičkových materiálů a je vybaven speciálním nožovým systémem Kinetix. Základna je v robustním kovovém provedení, které zaručuje velmi tichý chod bez vibrací. Přístroj nabízí 5 přednastavených programů pro mixování a 10 rychlostí pro odšťavňování. Odšťavňovat lze přímo do sklenice nebo mixovací nádoby a čerstvou šťávu je tak možné rovnou využít pro přípravu smoothie. Rychlost je navíc pro plynulé a přesnější nastavení možné regulovat na kruhovém ovladači. Všechny volby se zobrazují na velkém podsvíceném LCD displeji, včetně doby přípravy.


Dokonalé zpracování potravin zaručuje nožový systém Kinetix, který je zpevněn titanem a při plném zatížení dosahuje rychlosti 300 km/h. Ten společně s jedinečným tvarem nádoby bez tzv. mrtvých míst dokáže zpracovat libovolnou kombinaci potravin – ať už měkčí či tvrdší konzistence nebo třeba i led. Nádoba mixéru o objemu 1,5 l má praktické víko s vyjímatelným vnitřním víčkem a je vyrobena z Tritanu, tedy kopolymeru BPA-Free. Tento materiál se používá pro výrobu domácích spotřebičů, je vysoce odolný proti nárazu i poškrábání a hodí se pro extrémní zátěž i opakované mytí v myčce na nádobí.


Bluicer je rovněž kompatibilní s vakuovým nástavcem Sage The Vac Q SBL002. Mixování ve vakuovém prostředí představuje nejdokonalejší metodu mixování, protože umožňuje zužitkování maximálního množství enzymů z potravin. Nedochází při něm k oddělení tekutiny od pěny a výsledkem jsou pak barevnější a jemnější nápoje se strukturou doplněnou o mikrobublinky.


Pro praktické využití má odšťavňovač bluiceru extra velký plnící otvor o šíři 88 mm, který pojme např. i celá jablka. Výrobci dbali i na to, aby během odšťavňování nedošlo ke ztrátě vitamínů nadměrným zvýšením teploty. Proto je přístroj vybaven technologií Cold Spin, která se stará o to, aby teplota šťávy nevzrostla o více než 1 ⁰C. K příslušenství patří 3 l nádoba na dužninu a čistící kartáč a součástí nerezové základny je praktický úložný prostor pro přívodní kabel. Bezpečnost zaručuje ochrana proti přetížení.


Zkrátka tento šikovný a praktický asistent vám pomůže hravě připravit jakýkoliv drink z čerstvých surovin – ať už podle vlastního receptu či receptů na webových stránkách výrobce. Inspirovat se můžete v instruktážním videu výrobce.


Doporučená MOC Bluicer Sage SJB815BSS je 12.990, - Kč

Sage Bluicer SJB815BSS 1700 1700
Naše malá inspirace – Recept na smoothie Beet the Blues
Ingredience:
•    250 g borůvek
•    250 g hrušek nakrájených na čtvrtiny a bez jadřinců (asi 2 středně velké hrušky)
•    100 g kostek ledu (asi 5 kostek)
•    45 g oloupeného citrónu (asi ½ citrónu)
•    300 g cukety, okraje odříznuté (asi 2 cukety)
•    220 g červené řepy bez stonků (asi 2 středně velké řepy)


Postup přípravy:
1.    Do nádoby vložte borůvky, hrušky a kostky ledu. Sestavte spotřebič jako odšťavňovač.
2.    Zvolte rychlost 1 a zpracujte citrón.
3.    Zvyšte rychlost na 6 a zpracujte cuketu.
4.    Zvyšte rychlost na 10 a zpracujte červenou řepu.
5.    Rozložte spotřebič a složte znovu jako mixér. Nasaďte víko a ujistěte se, že je správně nasazeno a zajištěno.
6.    Vyberte program Green Smoothie a zpracujte suroviny v nádobě. Okamžitě podávejte.


Přejeme dobrou chuť!

 

O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti FAST ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

 

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz

 

28. únor 2020
Dnes má svátek Lumír

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek