SODASTREAM SI PŘIPOMÍNÁ 30. VÝROČÍ SAMETOVÉ REVOLUCE

SODASTREAM SI PŘIPOMÍNÁ 30. VÝROČÍ SAMETOVÉ REVOLUC

image005

 

Od sametové revoluce uplyne letos na podzim již neuvěřitelných 30 let. Její jedinečnou atmosféru a neopominutelné místo v novodobých dějinách připomíná společnost SodaStream limitovanou edicí lahví v národních barvách a s ikonickými motivy.

 

K významnému 30. výročí pádu komunismu v Československu připravila společnost SodaStream, světový specialista na domácí přípravu perlivé vody, pro český a slovenský trh unikátní limitovanou edici lahví. Trojice lahví s potiskem ikonických symbolů sametové revoluce je charakteristicky laděna do barev československé trikolory (bílá, červená, modrá). Originální design a velmi omezený počet kusů – na trhu je k dostání pouze 4 000 ks – činí z edice sběratelsky atraktivní trofej, která stylově doplní atmosféru oslav u vás doma.

image006

 

Opakovaně použitelné lahve jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu a jsou BPA free. Jejich používáním se vyhnete nekonečným nákupům a nošení balených vod. Šetří tak výdaje domácnosti, námahu a v neposlední řadě i životní prostředí, které chráníte před hromaděním jednorázového plastu. Navíc vám umožní mít po ruce vodu vždy čerstvou, bez obav o její správné skladování a v takové intenzitě naperlení, jakou máte rádi.

 

Balení obsahuje 3 ks litrových tlakových nápojových lahví, určených pro perlivou i neperlivou vodu. Ve výrobníku perlivé vody SodaStream lze využít provozní objem po rysku 0,84 litru. Tyto lahve typu JET jsou kompatibilní se všemi modely výrobníků perlivé vody SodaStream, vyjma modelů určených pro skleněné lahve.

 

Doporučená cena limitované edice SodaStream Lahev Jet 30.výročí je 399 Kč

 

O značce SodaStream

 

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *

Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 

Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

 

www.sodastream.cz

 

9. srpen 2020
Dnes má svátek Roman

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže