Juvéderm představuje novinku pro tvarování spodní část obličeje: Juvéderm VOLUX

Juvéderm představuje novinku pro tvarování spodní část obličeje: Juvéderm VOLUX

Juvéderm Volux front


Tvar dolní části obličeje hraje důležitou roli v tom, zda je naše tvář vnímána jako přitažlivá. Její ideální tvar je často charakterizován silnou, prominentní bradou a čelistí. V současné době přibývají lidé, kteří s tvarem v této oblasti spokojeni nejsou – výrazné rysy polevily, chybí jim pevné kontury nebo je trápí nevýrazná brada. Allergan při svém průzkumu zjistil, že až 43 % Evropanů  není spokojeno s tvarem své tváře. S tím nyní pomůže novinka na trhu – Juvéderm® VOLUX. Nejnovější dermální výplň v kolekci VYCROSS®, která je součástí portfolia značky Juvéderm®. Tato dermální výplň na bázi kyseliny hyaluronové je vyvinuta speciálně pro péči o bradu a spodní čelist.


Za ideální lze podle primářky Brandeis Clinic MUDr. Lucie Kalinové považovat stav, kdy se brada, ret a špička nosu při pohledu z profilu dotýkají imaginární přímky. „Definovat lze ale i stav, který ideální není a v tom případě můžeme pacientům pomoci. Prvním případem je vrozeně hypoplastická brada, která je menší a její doplnění přispěje pozitivně ke zlepšení balancu v obličeji. Pro tyto pacienty je tato mini-invazivní metoda skvělým řešením. Druhá skupina je o dost širší. U většiny z nás se totiž brada s věkem přirozeně mění a atrofuje. Když zvětšíme projekci, navrátíme bradě její původní tvar - napneme kontury obličeje a zároveň vypneme povadlou kůži. Vše společně pak pozitivně přispěje k celkovému omlazení vzhledu obličeje.” uvádí MUDr. Lucie Kalinová.

 

Doposud bylo jen několik metod, jak těmto pacientům pomoci a většina z nich byla invazivních. „Jde například o bradové implantáty nebo o plastiku brady (genioplastiku či mentoplastiku). Dermální výplně v této oblasti estetické medicíny přináší skutečný posun – jde o mini-invazivní metodu, která je časově i finančně výhodnější,“ dodává Kalinová.

 

Juvéderm® VOLUX byl navržen tak, aby ve srovnání s Juvéderm® VOLUMA, který pomáhá pleti navrátit ztracený objem, zvýšil kapacitu zdvihu. Tento strukturální gel kyseliny hyaluronové obnovuje či vytváří objem obličeje a nabízí tak viditelné a uspokojivé účinky, které trvají až 18 měsíců.

 

 

 

O produktech JUVÉDERM®
Značka Juvéderm® patří pod farmaceutickou společnost Allergan – světového lídra v estetické medicíně, který poskytuje inovativní produkty nejvyšší kvality a našim odborníkům pro zdravotní péči nabízí vědecky podložená estetická řešení. Dermální výplně Juvéderm® omlazují a vylepšují rysy obličeje. Výsledkem je přirozený vzhled a dobrý pocit. Látka se vstřikuje pod povrch kůže pro „vyplnění“ vrásek, „zakulacení“ malých partií (jako jsou rty) nebo pro „navrácení plnosti“ větším partiím, jako jsou tváře. Pro ošetření různých částí obličeje existuje celá řada produktů JUVÉDERM®:

•    JUVÉDERM® VOLUMA® - Produkt VOLUMA pomáhá navrátit ztracený objem pleti. Využívá se ve spánkové oblasti a v oblasti tváří.
•    JUVÉDERM® VOLBELLA® - Tento produkt navrací rtům zpět jejich plnost. Zároveň nazdvihuje pokleslé koutky a vyhlazuje vertikální linky okolo úst (tzv. „kuřácké vrásky“).
•    JUVÉDERM® VOLIFT® - Tento jemný gel slouží ke korekci středně hlubokých až hlubokých vrásek a k modelaci kontur obličeje.
•    JUVÉDERM VOLITE® - Zajistí omlazenou pokožku s vyšším obsahem hydratace již po jedné kúře. Je to svého druhu jediný produkt, který zajišťuje mimořádně dlouhé trvání výsledku po jednom jediném ošetření, a to až 9 měsíců. Plného účinku je dosaženo během prvních 14 dnů po aplikaci, zejména díky biologické aktivitě kyseliny hyaluronové.

 

O společnosti Allergan
Allergan je globální farmaceutická společnost se sídlem v Dublinu. Allergan s obchodními pobočkami v téměř 100 zemích spolupracuje s lékaři, poskytovateli zdravotních služeb a pacienty. Nabízí moderní užitečné metody léčby, které pomáhají lidem po celém světě žít svůj život déle a zdravěji. Společnost je i lídrem ve výzkumu a vývoji – zaměřuje se na vývoj, výrobu a prodej originálních přípravků, přístrojů a biologických produktů pro pacienty na celém světě. Nabízí portfolio prvotřídních produktů pro estetickou medicínu a dermatologii, oftalmologii, neurologii, gastroenterologii, urologii, zdraví žen a proti infekčním nemocem.

27. květen 2020
Dnes má svátek Valdemar

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek