Účinná a šetrná řada ProNature

Účinná a šetrná řada ProNature

Bref Pro Nature Grapefruit single pack

Hledáte způsob, jak udržet vaši domácnost déle čistou, svěží a zároveň být šetrní k životnímu prostředí? Henkel vyslyšel přání spotřebitelů a představuje nové WC bloky Bref ProNature a přípravek na mytí oken Clin ProNature.
Nové tuhé wc bloky Bref ProNature ve variantách Mint & Eukalyptus a Grapefruit obsahují 100% biologicky odbouratelné surfaktanty a jsou zcela bez silikonů. Bloky Bref ProNature mají košíček vyrobený z recyklovaných plastů. Větší část obalu WC bloku je recyklovaná i recyklovatelná.
 Bref Pro Nature Mint Euk single pack
Novinka Clin ProNature obsahuje 99,9 % přírodních složek a je nabízena v lahvích, které jsou vyrobeny ze 100 % z recyklovaných plastů. Díky Clinu ProNature je od teď možné mýt i okna zcela ekologickým způsobem.  Za tento krok si Clin ProNature vysloužil ocenění EU Ecolabel – oficiální označení Evropské unie pro výrobky a služby šetrné k životnímu prostředí. Navíc se Clin zavázal, že všechny lahve s rozprašovačem a jejich náhradní náplně budou do konce roku 2019 vyráběny 100 % z recyklovatelných materiálů.

V době uvědomění si nevýhod jednorázových plastů, si stále více lidí vybírá produkty s ohledem na životní prostředí. Umíme je ale správně rozeznat? Recyklované a recyklovatelné obaly nejsou jedno a totéž. Recyklovaný je takový obal, pro jehož výrobu byl použit již alespoň jednou použitý plast. Recyklovatelný je pak obal výrobku, který se může ještě znovu použít, a tudíž je vhodné ho sbírat a správně třídit. Používání recyklovatelných materiálů využívá podstatně méně zdrojů i energie a pomáhá dlouhodobě snižovat emise CO2. Společnost Henkel se zavázala, že nejpozději do roku 2025 budou obaly všech jejích výrobků pracích a čisticích prostředků recyklovatelné, znovu použitelné, nebo kompostovatelné.

CLIN Pro Nature 500ml

Nové WC bloky Bref ProNature jsou k dostání v obchodech ve velikostech Single / Duo / Trio. Cena této novinky v single provedení činí 54,90 Kč. Prostředek na mytí oken Clin ProNature najdete na pultech maloobchodního prodeje v lahvích s rozprašovačem o velikosti 500 ml za cenu 49,90 Kč.

 

www.bref-wc.cz

 

www.henkel.cz

 

 

 

 

*  *  *  *  *

O společnosti Henkel
Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává Henkel vedoucí postavení na trhu jak v spotřebitelských, tak průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je Henkel divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem na trhu v rámci všech průmyslových segmentů. V oblastech Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích a v kategoriích ve světě. Společnost byla založena v roce 1876 a má za sebou více než 140 úspěšných let. V roce 2018 dosáhla obratu ve výši 20 mld. eur a upravený provozní zisk přibližně ve výši 3,5 mld. eur. Henkel zaměstnává více než 53 000 lidí po celém světě, kteří spolu tvoří velmi různorodý tým, který spojuje nadšení, společné hodnoty, silná firemní kultura a zájem vytvářet udržitelné hodnoty.  Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnoceních. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou kótovány na německém akciovém indexu DAX. Více informací naleznete na stránce www.henkel.com

 

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

27. květen 2020
Dnes má svátek Valdemar

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek