Bluetooth reproduktor SSS 6400N SIRIUS PINK - Užijte si léto v růžovém rytmu!

Bluetooth reproduktor SSS 6400N SIRIUS PINK

Užijte si léto v růžovém rytmu!

SSS 6400 pink 2


Barevné rytmy léta se letos zhmotní v novém SENCOR Bluetooth reproduktoru SSS 6400N SIRIUS v nádherné růžové barvě. Kvalitní, odolný plášť s prémiovou tkaninou odolá větru, dešti a dlouhá výdrž baterie protáhne odpolední party v noční mejdan. Tak se připravte – letní hity, drinky a nekončící zábava jsou za dveřmi.

 

Oblíbený a oceňovaný reproduktor SENCOR SIRIUS dostal nový, růžový kabát! Růžová je již čtvrtou barvou tohoto reproduktoru SSS 6400N.

 

Jedinečný prostorový zvuk s vyrovnanými basy i výškami zaručuje kvalitní poslech, ať už se rozhodnete vychutnat svou oblíbenou hudbu na dece u vody či při setkání s přáteli na chatě. Mohutný a čistý zvuk zajišťují dva vestavěné měniče s maximálním výkonem 30 W doplněné dvěma dalšími pasivními zářiči. Vestavěná, plně nabitá baterie, vydrží dodávat přístroji energii až na 7 hodin. Úžasnou funkci párování s mobilním telefonem pouhým přiblížením k reproduktoru zajišťuje integrovaná technologie NFC. Pro potřeby propojení s tradičním přehrávačem hudby bez Bluetooth je k dispozici audio vstup v podobě nejpoužívanějšího 3,5 mm sluchátkového stereo konektoru. Reproduktor je vybaven technologií Bluetooth 4.2, díky které můžete využít bezdrátový dosah až na vzdálenost 15m a připojit ho můžete k jednomu smartphonu, tabletu nebo jinému zdroji hudby. Pro skutečný stereofonní poslech je možno připojit ke zdroji dva reproduktory, kdy jeden přehrává levý a druhý pravý kanál.


Akční cena SIRIUS PINK je 1 599,-

22. září 2019
Dnes má svátek Darina

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek