Skvělý obraz za ještě lepší cenu

Skvělý obraz za ještě lepší cenu

 35051820 1 450x450

Sportovní vrcholy prvního pololetí určitě nenechají žádného fanouška fotbalu či ledního hokeje chladným. Vidět sport ve vynikající kvalitě obrazu – to je ale vlastně jen první z řady dalších důvodů, proč si právě teď pořídit nový televizor.


Tím dalším je to, že chytré televizory zamezí domácímu dohadování, zda sledovat přímý přenos sportovního utkání či nějaký film. Se streamovací službou budete mít totiž v nabídce širokou škálu oceněných seriálů, filmů, dokumentů a dalších pořadů. Lze se také bavit sledováním sdílených videí z internetového serveru. Velice podstatným důvodem je také to, že zanedlouho nebude možné sledovat na starých televizích vysílání v novém standardu DVB-T2. Když se podíváme na všechny výhody nových televizních přístrojů značky Sencor, tak nás zcela jistě udeří do očí ještě jeden podstatný detail – velice příznivá cena za skvělou kvalitu.

 

Nová řada televizorů Sencor poskytuje uživateli obraz v ultra vysokém rozlišení UHDTV (Ultra High Definition Television, česky ultra vysoké rozlišení, 3840 x 2160 bodů), a to jak ze satelitního příjmu, BluRay přehrávače či už zmíněného DVB-T2 vysílání. Nové SMART přijímače Sencor mají také předinstalovanou aplikací Netflix, což je americký placený poskytovatel filmů online. Díky tomu můžete na svých televizích sledovat cokoli z široké nabídky 4500 filmů, seriálů a dokumentů (a bez jediné reklamy!) za nízký měsíční poplatek. Rovněž díky podpoře hybridního vysílání HbbTv se otevírají další možnosti sledování oblíbených pořadů z archívů televizních stanic, které toto vysílání podporují, což jsou momentálně u nás všechny významné televizní stanice. Jinou výhodou nové řady televizorů Sencor je možnost sledování sdílených videí z největšího internetového serveru Youtube. Že se možná v té nabídce nevyznáte? Omyl, chytré rozhraní těchto přístrojů upoutá svojí intuitivností a svižným fungováním. Díky němu můžeme snadno si prohlížet webové stránky nebo stahovat a používat zvolené aplikace či hry, které jsou dostupné prostřednictvím předinstalovaného obchodu. Samozřejmostí je u této řady televizorů připojení do sítě LAN (lokální síť) pomocí kabelu nebo pomocí vestavěného bezdrátového WiFi modulu.

 

Sencor SLE 55US600TCS
Úhlopříčka displeje 139 cm (55“)
UHDTV rozlišení
Tunery HD DVB-T/T2/C/S/S2
Jas 260 cd/m²
Odezva 6,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Chytré TV rozhraní Netflix, Youtube, Obchod
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Nahrávání na disk USB (formát PVR-TS) / přehrávání z disku USB
Audio výstupní výkon 2 × 8 W
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Doporučená akční cena 9 999 Kč

Sencor SLE 49US600TCS
Úhlopříčka displeje 123 cm (49“)
UHDTV rozlišení
Tunery HD DVB-T/T2/C/S/S2
Jas 260 cd/m²
Odezva 6,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Chytré TV rozhraní Netflix, Youtube, Obchod
HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Nahrávání na disk USB (formát PVR-TS) / přehrávání z disku USB
Audio výstupní výkon 2 × 8 W
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Doporučená akční cena 8 999 Kč


O značce SENCOR:

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéří jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc! 

22. září 2019
Dnes má svátek Darina

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek