Maminko, všechno nejlepší k svátku - přeje Rowenta

Maminko, všechno nejlepší k svátku!


Kdy jindy než druhou květnovou neděli dát mamince najevo, že je nejúžasnější bytostí na světě! Svátek matek je dnem, kdy si každá maminka zaslouží nejen slyšet gratulace, ale i co nejlepší péči. Něžná slova necháme na vás, ale s překvapením pro vykouzlení úsměvu na tváři a dokonalého účesu vám pomůžeme! Značka Rowenta pro vás má tipy na perfektní vlasové pomocníky.

ROWENTA Power Straight CF5820

Rowenta Power Straight (CF5820) je první žehlicí kartáč, který byl klinicky testován na vlnitých, kudrnatých a silně krepatých vlasech. Díky unikátní výkonné technologii je rychlejší a šetrnější než žehlička. Keramický povrch štětin s vysokou kluzností vlasy chrání před poničením a generátor iontů se postará o lesklé a hladké vlasy. Doporučená cena je 1 999 korun.

ROWENTA Waves Addict CF4710

Hairstyling z červeného koberce nikdy nebyl snazší. Rowenta Waves Addict (CF4710) je vlnkovač alias trojkulma, se kterou maminka v pohodlí domova vytvoří až 4 typy vln – zbytečné nástavce už nebudou zabírat místo, aby maminka snadno vytvořila volné vlny pro denní nošení, rozpustilé plážové vlny, sexy vlnité mikádo či elegantní hollywoodské vlny. Trojkulma je vhodná pro jakýkoli typ vlasů, její keramický povrch chrání vlasy před vysušením a stará se o zářivý lesk vlasů. Výsledný účes je dokonalý a z vaší maminky se stane slavná hollywoodská kráska! Doporučená cena je 1 999 korun.

Rowenta Express AirBrush CF6220 1
S novým horkovzdušným vysoušecím a žehlícím kartáčem Rowenta Express Air Brush (CF6220) mokré vlasy vysušíte a současně vyžehlíte, tím ušetříte až polovinu času než s běžným vysoušečem a žehličkou. Vysoušecí a žehlící novinka 2v1 je ideálním řešením pro perfektní a zároveň šetrný styling vlasů. O hladkost a lesk se postará generátor iontů. Doporučená cena je 2 199 korun.


www.rowenta.cz

 

29. květen 2020
Dnes má svátek Maxmilián

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek