BaByliss Paris představuje kónické kulmy – nový úhel pohledu na vlny

BaByliss Paris představuje kónické kulmy – nový úhel pohledu na vlny

C435E Pink BD

Nemáte čas neustále chodit k holiči a utrácet za něj peníze, a přitom toužíte po dokonale vlnitých vlasech? S novou kónickou kulmou C435E od firmy BaByliss Paris z řady Ceramic dosáhnete každý den skvělého výsledku.

 

Kulma na vlasy usnadní práci a ušetří čas potřebný pro vytvoření dokonalých vln, objemu a pohybu, potvrzuje i Dagmar Míznerová – majitelka Hair studia 5th Avenue a ambasadorka francouzské značky Babyliss Paris. Jak sama říká: „Já osobně je mám nejraději a pracuji s nimi již velmi dlouho“.

 

Hlavním rozdílem mezi normální a kónickou kulmou je ve tvaru. Klasická kulma je válec, který má stejný průměr po celé své délce. Vlny jsou tedy stejné v každé části vlasů. Kónická kulma má jiný tvar. U rukojeti má největší průměr a postupně se zužuje. Díky tomu jsou vlny objemnější u kořínků a nejpevnější v koncích vlasů.

 BaByliss C435E

Za hlavní výhodu považuje zkušená profesionálka Dagmar Míznerová skutečnost, že vlny jsou mnohem přirozenější. Nejen že nemají v každé části stejný průměr, vlasy se nepřichytávají úchytkou a jsou dobře natočené po celé své délce, tedy i konce vlasů, které u klasické kulmy často vytvářejí takzvanou „pětku‘‘. Manipulace s kónickou kulmou je velice jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik. Díky absenci klipu je vytvoření vln o hodně snazší, svižnější a rychlejší. Hodí se navíc pro všechny délky vlasů.

 

Před úpravou je vhodné používat produkt na ochranu vlasů před teplem a ochranné rukavice nebo náprstky. Většina výrobců ke kulmě přidává ochranné pomůcky, které od tepla ochrání vaše prsty.

 

Podle čeho vybrat kónickou kulmu?
-    Velikost, užší pro menší vlny, širší pro volnější vlny
-    Studená špička
-    Otočný kabel
-    Povrch keramický, nejlépe Exkluzivní Povrch Gold Ceramic Coating pro ochranu vlasu, dokonalý skluz vlasu a rovnoměrné rozložení tepla
-    Teplotní nastavení pro různé typy vlasů, díky kterému budou vaše vlasy chráněny před tepelným poškozením

Díky kónické kulmě vaše vysněné kadeře vytvoříte za pár minut. Tento typ kulmy určitě stojí za pozornost.

 

Doporučená cena kónické kulmy BaByliss C435E je 1090Kč

 

O značce BaByliss Paris:
Francouzská značka BaByliss Paris patří mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka pana Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka Babyliss Paris jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Každý čtvrtý narovnávač vlasů prodaný v Evropě nese značku BaByliss (údaje GfK poslední známá perioda 2007).
BaByliss Paris vyvíjí produkty profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. Značkové výrobky BaByliss Paris využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou výrobky BaByliss prodávány s 3. letou zárukou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků.
Díky profesionály ověřené kvalitě poskytuje BaByliss Paris na řadu produktů spotřebitelskou záruku prodlouženou na plné 3 roky. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss Paris a BaByliss Paris MEN.

27. květen 2020
Dnes má svátek Valdemar

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek