METEOSTANICE s bezdrátovým snímačem

METEOSTANICE s bezdrátovým snímačem
Meteostanice SENCOR SWS 5600

SWS 5600

Náhlé teplotní výkyvy, v extrémním případě až o dvě desítky stupňů Celsia nahoru nebo dolů, a k tomu ještě nenadálá vichřice, která se během několika hodin prožene územím naší republiky a zanechá za sebou nemalé škody. Tak takové rozmary počasí nás dokážou pěkně zaskočit!

 

Aby si s vámi počasí nepohrávalo doslova jako kočka s myší, pořiďte si domů kvalitní meteostanici Sencor SWS 5600, která vás bude včas informovat nejen o aktuálním stavu počasí, ale také vám pomocí škálového zobrazení ukáže, na co se máte před odchodem z domova připravit, zda vám venku za dveřmi vašeho příbytku bude příjemně či nikoli.  

 

K hlavním přednostem nového modelu designové meteostanice patří ostrý, perfektně čitelný barevný LCD displej, na němž můžete sledovat údaje o teplotě a vlhkosti venku za okny i v místnosti u vás doma, dále jsou zde zobrazeny rádiem dálkově řízené hodiny pomocí signálu DCF77 (možnost ručního nastavení) a také grafickou ikonkou znázorněná předpověď počasí (slunečno, mírně oblačno, oblačno, déšť, sníh). Kromě přesného času si na displeji můžete přečíst i aktuální datum a den v týdnu.

 

Elegantní přístroj s bílým rámečkem je vybaven funkcí opakovaného buzení, stav baterií vnitřní jednotky i venkovního čidla za vás ohlídá chytrý indikátor, přičemž venkovní čidlo má dosah až 30 metrů.  

 

Designovou meteostanici SENCOR SWS 5600 můžete zakoupit za akční cenu 1099 Kč.

23. červenec 2019
Dnes má svátek Libor

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek