Silan rozšiřuje řadu parfémů na prádlo Perfume Pearls

Silan rozšiřuje řadu parfémů na prádlo Perfume Pearls

Silanperfume


Neutralizujte nepříjemné pachy vašeho oblečení s novinkou Silan Perfume Pearls Clean Fresh


Milujete vůni čerstvě vypraného prádla? S novinkou Silan Perfume Pearls Clean Fresh se můžete radovat z intenzivní a dlouhotrvající vůně, která vydrží až po dobu 20 týdnů. Tato novinka navíc jako první kombinuje neodolatelnou vůni s technologií Malodor-Control, která pachy účinně neutralizuje. Vložte parfémované perličky jednoduše do bubnu pračky společně s vaším oblečením a užívejte si nekonečný pocit vůně a svěžesti.

 

Tradiční technologie vůní v avivážích nepříjemné pachy spíše překrývají. Silan Perfume Pearls Clean Fresh nyní přichází s revolučním spojením Fragrance Boosters a technologie Malodor-Control, která nepříjemné pachy hluboko v tkaninách účinně neutralizuje. Zároveň díky vysoké koncentraci parfému zahalí vaše oblečení do neodolatelně svěží vůně právě vypraného prádla, která se uvolní s každým vaším pohybem.


Stejně jako celá řada parfémů na prádlo Silan Perfume Pearls, i tato novinka je vhodná pro všechny typy praní, teploty, barvy a tkanin. Zároveň se skvěle hodí k ošetření textilií s vysokým podílem umělých vláken a sportovních oděvů. Nasypte perličky do prázdného bubnu pračky, přidejte prádlo a vyperte jako obvykle. Získáte silnější a dlouhotrvající vůni, ošetříte všechny druhy prádla včetně funkčních textilií a prádlo můžete následně sušit v sušičce.

 

Novinka Silan Perfume Pearls Clean Fresh je k dispozici v maloobchodním prodeji v elegantních lahvích ve velikosti 170g za 129 Kč a 260g za 189 Kč.

Silanperfumefialsilanruzovy

 

 

 

 

O společnosti Henkel
Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává Henkel vedoucí postavení na trhu jak v spotřebitelských, tak průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je Henkel divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem na trhu v rámci všech průmyslových segmentů. V oblastech Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích a v kategoriích ve světě. Společnost byla založena v roce 1876 a má za sebou více než 140 úspěšných let. V roce 2018 dosáhla obratu ve výši 20 mld. eur a upravený provozní zisk přibližně ve výši 3,5 mld. eur. Henkel zaměstnává více než 53 000 lidí po celém světě, kteří spolu tvoří velmi různorodý tým, který spojuje nadšení, společné hodnoty, silná firemní kultura a zájem vytvářet udržitelné hodnoty.  Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnoceních. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou kótovány na německém akciovém indexu DAX. Více informací naleznete na stránce www.henkel.com.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

23. červenec 2019
Dnes má svátek Libor

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek