Novinky z řady Somat All in 1

Maximální pohodlí a nový design, to jsou nové tablety Somat All in 1 Extra a gel Somat All in 1

somat1

Hledáte způsob, jak co nejúčinněji a zároveň pohodlně umýt své nádobí? Upřednostňujete přípravky, které obsahují hned několik vlastností v jednom? Značka Somat představuje novinky v rámci své nejrozšířenější řady All in One – multifunkční tablety Somat All in 1 Extra a multifunkční Somat All in 1 gel. Tablety i gel řady Somat All in 1 jsou multifunkční, není k nim proto třeba přidávat sůl ani leštidlo.

 

Nová, vylepšená řada multifunkčních tablet do myčky Somat All in 1 Extra je nyní díky svým 9 čistícím funkcím mnohem silnější proti zaschlým zbytkům jídla či skvrnám od kávy a čaje. Tablety zároveň udržují vaše nádobí dokonale čisté, zářivé a poskytují perfektní výsledky mytí již při 40°C.

 

Po vzoru prémiové řady Somat GOLD, i tablety Somat All in 1 Extra mají nový, flexibilním a znovu uzavíratelný obal, který je odolný vůči vlhkosti. Samotné tablety jsou pak baleny ve folii, která se při styku s vodou rozpustí. Už se dál netrapte rozbalováním tablet před každým mytí nádobí. Vložte tabletu i s obalem jednoduše do myčky a těšte se na skvělé výsledky mytí.

somat2
Používáte raději tekuté gely do myčky na nádobí? Somat All in 1 je prvním multifunkčním gelem ve své řadě. Kromě funkce soli a leštidla pomáhá tento multifunkční gel také chránit sklo před korozí. Množství gelu lze jednoduše přizpůsobit množství nádobí v myčce či míře znečištění nádobí. Dostupný je ve variantě Lemon & Lime.

 

Nové tablety Somat All in 1 Extra jsou dostupné ve velikostech 45, 70 a 85 tablet. Multifunkční gel je k dispozici ve velikostech 70 a 100 mycích dávek.
Balení se 45 tabletami nebo gel se 70 mycími dávkami řady Somat All in 1 koupíte za doporučenou cenu 199 Kč. Více na www.somat.cz

 

 

O společnosti Henkel
Společnost Henkel působí celosvětově s vyrovnaným a diverzifikovaným portfoliem produktů. Díky silným značkám, inovacím a technologiím zastává Henkel vedoucí postavení na trhu jak v spotřebitelských, tak průmyslových odvětvích. V oblasti lepidel je Henkel divize Adhesive Technologies celosvětovým lídrem na trhu v rámci všech průmyslových segmentů. V oblastech Laundry & Home Care a Beauty Care je Henkel na vedoucích pozicích na více trzích a v kategoriích ve světě. Společnost byla založena v roce 1876 a má za sebou více než 140 úspěšných let. V roce 2018 dosáhla obratu ve výši 20 mld. eur a upravený provozní zisk přibližně ve výši 3,5 mld. eur. Henkel zaměstnává více než 53 000 lidí po celém světě, kteří spolu tvoří velmi různorodý tým, který spojuje nadšení, společné hodnoty, silná firemní kultura a zájem vytvářet udržitelné hodnoty.  Jako uznávaný lídr v oblasti udržitelnosti je Henkel na předních příčkách v mnoha mezinárodních indexech a hodnoceních. Prioritní akcie společnosti Henkel jsou kótovány na německém akciovém indexu DAX. Více informací naleznete na stránce www.henkel.com.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

 

22. květen 2019
Dnes má svátek Emil

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek