PŘÍPRAVA POKOŽKY NA LETNÍ SEZÓNU ZAČÍNÁ UŽ TEĎ

PŘÍPRAVA POKOŽKY NA LETNÍ SEZÓNU ZAČÍNÁ UŽ TEĎ

babylissmonika


I když jsme uprostřed zimy a venkovní počasí zavádí naše myšlenky spíše nad šálek horkého čaje, přesto se léto začíná pomalinku přibližovat. A pokud toužíte mít pro toto období hladkou pokožku bez chloupků a k tomu krásně hebkou, je právě teď ten pravý čas odstartovat přípravu. Ideální totiž je začít s epilací nejlépe tři měsíce dopředu. Mimo jiné také z důvodu, že na epilovanou pokožku nemá svítit slunce.


Jako pomocníka si můžete zvolit BaByliss epilátor IPL G935E. Je kompaktní, lehký a výkonný, díky ergonomicky tvarované rukojeti padne skvěle do ruky. Technologie IPL (intenzivního pulzního světla) představuje jeden z nejpohodlnějších a cenově nejefektivnějších způsobů, jak se zbavit nežádoucích chloupků jednou provždy. Ošetření je bezbolestné a intenzitu si můžete zvolit dle typu a citlivosti pokožky – lze ji nastavit na parametry všech 5ti fototypů (I až V).
Výkonná lampa Quartz Technology Lifetime má životnost až 200 000 záblesků. Aplikační okénko je velké 3cm2 a můžete si zvolit mezi režimem Gliss mode, při kterém jsou impulzy vysílány automaticky, a režimem Precision mode, u kterého vysíláte signály manuálně. Ten je vhodnější pro přesnou epilaci např. na tváři, bradě, nebo horním rtu apod. Díky uvedeným vlastnostem zvládnete epilaci nohou už za 10 minut, oblast bikin za 2 minuty a na podpaží vám postačí jedna minuta. Další příjemnou výhodou je, že epilátor nemusí být během ošetření připojen do sítě.


Doporučená cena je 7090 Kč


Vybrat si můžete také model G972PE IPL Epilátor + holící strojek. Má také všechny výše uvedené vlastnosti a charakteristiky, a ještě navíc u něj francouzský výrobce BaByliss Paris myslel i na skutečnost, že před samotným ošetřením a mezi jeho jednotlivými fázemi se doporučuje používat pouze klasické holení, a proto k epilátoru přibalil i holicí strojek. Lampa Quartz Technology Lifetime má u tohoto modelu životnost 100 000 záblesků a mezi příslušenství patří i taška.


Doporučená cena je 6990 Kč

 

 

O značce BaByliss Paris:
Francouzská značka BaByliss Paris patří mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka pana Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka Babyliss Paris jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Každý čtvrtý narovnávač vlasů prodaný v Evropě nese značku BaByliss (údaje GfK poslední známá perioda 2007).
BaByliss Paris vyvíjí produkty profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. Značkové výrobky BaByliss Paris využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou výrobky BaByliss prodávány s 3. letou zárukou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků.
Díky profesionály ověřené kvalitě poskytuje BaByliss Paris na řadu produktů spotřebitelskou záruku prodlouženou na plné 3 roky. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss Paris a BaByliss Paris MEN.

21. červenec 2019
Dnes má svátek Vítězslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek