BIO pochoutka, která potěší ty nejmenší strávníky

BIO pochoutka, která potěší ty nejmenší strávníky

naestlekase1   

Pečlivě vybrané suroviny z ekologického zemědělství, zásoba vitamínů A, D i B1 a bohatý zdroj vápníku? To vše najdou rodiče v nových obilných BIO kaších NaturNes, které jsou vhodné pro děti od ukončeného. 6. měsíce věku. Novinka od Nestlé v mléčné i nemléčné variantě je ideální volbou příkrmů pro ty nejmenší a díky lahodným příchutím banánu nebo vanilky potěší i ty nejnáročnější z nich. Příprava navíc nezabere víc než 5 minut.


Okolo 6. měsíce věku by miminka měla začít s ochutnáváním příkrmů. To souvisí jak s jejich fyziologickým vývojem, tak s návyky, kterým se v této fázi života učí. Žvýkání stravy napomáhá vývoji řeči, jelikož dítěti umožňuje cvičit svaly, které budou při mluvení potřebovat. BIO svačinka od Nestlé přináší kombinaci zdraví a lahodné chuti. Je navíc vhodná pro citlivé dětské zažívání a umožňuje tak snadný a bezpečný přechod na pevnou stravu.


Nestlé si pro malé strávníky připravilo dvě varianty této BIO pochoutky. Banánovou, mléčnou obilnou BIO kaši a nemléčnou BIO kaši vanilkovou. BIO kaši NaturNes tvoří mix ovesné a pšeničné mouky. V nemléčné variantě je kromě toho také vitamín B1 a přírodní vanilkové aroma, které vytváří lahodnou příchuť. V té mléčné jsou zase vitamíny A, D, B1, vápník, sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje, banánové vločky a minerální látky.
Věříme, že rodiče ocení i snadnou a rychlou přípravu v kterékoli části dne, ať už chystají snídani nebo večeři.

 

nestlekase2
Více informací o NESTLÉ NaturNes mléčné obilné BIO kaši Banánové naleznete zde:
https://www.nestlebaby.cz/cs/product/nestle-naturnes-mlecna-obilna-bio-kase-bananova

 

Doporučená maloobchodní cena za jedno balení je 89,90 CZK.
 

Více informací o NESTLÉ NaturNes nemléčné obilné BIO kaši Vanilkové naleznete zde:
https://www.nestlebaby.cz/cs/product/nestle-naturnes-nemlecna-obilna-bio-kase-vanilkova

 

Doporučená maloobchodní cena za jedno balení je 89,90 CZK.


Nestlé jako symbol zdravé dětské výživy

Firma Nestlé se stala prvním výrobcem kojenecké výživy na světě. V roce 1867 zakladatel Henri Nestlé představil světu 1. náhradní výživu – Farine Lactée. Dnes vyrábí nejen kojeneckou výživu, ale i širokou paletu příkrmů pro malé i větší děti.

www.nestle.cz

 

21. červenec 2019
Dnes má svátek Vítězslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek