DÁMSKÉ LAHVE GRASS VÁM MŮŽOU DĚLAT SPOLEČNOST VŠUDE, I NA PLESE

SodaStream - DÁMSKÉ LAHVE GRASS VÁM MŮŽOU DĚLAT SPOLEČNOST VŠUDE, I NA PLESE

www.sodastream.cz

Ladies Edition Grass new

Rády byste vyrazily do společnosti, a přitom měly doušek jemné perlivé vody u sebe? A to v obalu, který by vám místo ostudy dělal ozdobu? Pak určitě sáhněte po dámských lahvích SodaStream!

 

Pitný režim je důležitý za všech okolností, a tak ideálním doplňkem pro každou ženu můžou být originální stylové dámské lahve Grass od značky SodaStream. S nimi máte jistotu, že budete pít vždy čerstvě připravenou perlivou vodu. Jsou lehké a snadno se vejdou jak do tašky, tak pracovní kabely nebo i kabelky. Můžete je proto využít i po celou plesovou a party sezónu. Lahve jsou designově navržené, jedna je v kombinaci s bílou, druhá v kombinaci s černou. Jejich elegantní provedení poutá pozornost a jsou díky tomu stylovým doplňkem každé ženy.


Lahve jsou opakovatelně využitelné, a tak jsou skvělým řešením pro každého, komu záleží na životním prostředí. Balení obsahuje dvě lahve o objemu 0,5 litru vyrobené z nezávadného plastu bez BPA.


Doporučená cena je 299,- Kč.

 

 

 


O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz

 

* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.

21. červenec 2019
Dnes má svátek Vítězslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek