UDĚLĚJTE ZE SEBE KRÁLOVNU PLESU!

UDĚLĚJTE ZE SEBE KRÁLOVNU PLESU

8480E MALETTE OUVERTE
Plesová sezóna je v plném proudu a každá žena jistě touží během večera zazářit. S produkty BaByliss Paris a trochou času věnovanou úpravě vlasů a nehtů to je hračka. Za pomoci profesionálního setu pro manikúru a horkovzdušné kulmy nebo loknovačky ze sebe snadno uděláte královnu plesu. A tyto produkty využijete nejen pro večírky, ale i pro každodenní péči z pohodlí domova.

8480E 3D


Velkým pomocníkem pro snadnou úpravu zářivého a hladkého účesu pro Vás může být horkovzdušná kulma BaByliss Paris AS250E. Je vybavena dvěma rotačními nástavci o průměru 50 mm a 38 mm a keramickým povrchem pro dosažení hladkého účesu bez tepelného poškození vlasů. Teplotu a rychlost můžete nastavit ve 2 úrovních nebo využít funkci studeného vzduchu a ionizační technologii, která pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů i samotný proces sušení a stylingu. Součástí výbavy je i speciální kartáč na rozčesávání vlasů a nástavec pro efektivní narovnání vlasů od kořínků.


Doporučená cena BaByliss AS250E je 2490 Kč


Pokud naopak toužíte po vlnitém účesu, je pro Vás ideální volbou loknovačka BaByliss Paris z řady C90xPE. Úprava vlasů je díky ní zcela jednoduchá a bezpečná – stačí pouze podle kvality vlasů vybrat preferovanou teplotu 185°C nebo 205°C a pak už jen vložit rozčesaný pramen přiměřené tloušťky do přístroje, který ho natočí dovnitř a po uplynutí potřebné doby dá signál, že vlna je hotová. A to je celé kouzlo. Nemusíte tak řešit otázku, v jakém úhlu kulmu či žehličku držet, nebo se bát o přehřátí vlasů a přemýšlet, jak dlouho je natáčet. To vše už loknovačka ohlídá a zařídí sama prostřednictvím plně automatického procesu vytváření vln. Vaše vlasy vždy dostanou přesně takovou dávku tepla, jaká je pro vytvoření vln potřebná. Navíc je úprava vlasů šetrná díky keramickému povrchu, a proto můžete loknovačku používat libovolně často. Na výběr máte nyní tři provedení, a to zářivě růžovou, modrou nebo tyrkysovou variantu.


Doporučená cena BaByliss C903PE (růžová), C904PE (modrá) a C905PE (tyrkysová) je 1890 Kč


Každou ženu kromě účesu zdobí i krásně upravené nehty. Pokud nemáte dostatek prostředků či času na pravidelné návštěvy u manikérky, jistě oceníte profesionální sadu BaByliss Paris 8480E. Najdete v ní vše, co potřebujete pro manikúru i pedikúru, celé krásně zabalené v elegantním kufříku z broušeného hliníku. Na základní přístroj můžete nasadit jeden z 5ti výměnných nástavců, které Vám pomohou s úpravou, zkracováním či leštěním nehtů nebo odstraňováním kůžičky. Anebo využijete větrák pro rychlejší schnutí laku na nehty. Přístroj funguje na síťovém napájení nebo baterie. Sada je vybavena také dvěma různými kleštičkami na nehty, nůžkami a špachtličkou na zatlačování nehtové kůžičky.

C905PE
Doporučená cena BaByliss 8480E je 1590 Kč

 

O značce BaByliss Paris:
Francouzská značka BaByliss Paris patří mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka pana Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka Babyliss Paris jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Každý čtvrtý narovnávač vlasů prodaný v Evropě nese značku BaByliss (údaje GfK poslední známá perioda 2007).
BaByliss Paris vyvíjí produkty profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. Značkové výrobky BaByliss Paris využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou výrobky BaByliss prodávány s 3. letou zárukou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků.
Díky profesionály ověřené kvalitě poskytuje BaByliss Paris na řadu produktů spotřebitelskou záruku prodlouženou na plné 3 roky. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.
Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss Paris a BaByliss Paris MEN.

21. červenec 2019
Dnes má svátek Vítězslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek