Televize jako dárek k Vánocům – kam ji však umístit?

Televize jako dárek k Vánocům – kam ji však umístit?

https://www.stell.cz/

 

Drzak nahled 932x460
Dostali jste k Vánocům nový televizor, ale nevejde se na váš televizní stolek? Stell má pro vás řešení - širokou nabídku držáků na televizory, které za vás tento problém snadno vyřeší. Vybírat můžete mezi držáky polohovatelnými, výsuvnými nebo stropními.


Při nákupu držáku na televizor je třeba znát dva údaje, a to hmotnost televize a tzv. VESA standart. Díky nim se nemůžete při výběru vhodného držáku splést. VESA standard je rozteč otvorů pro uchycení televize na držák a je uveden na zadní straně každé televize. V podstatě se jedná o čtyři otvory se závitem, díky kterým se pomocí šroubů uchytí televize k držáku, stojanu nebo televiznímu stolku.


Polohovatelný držák
Díky polohovatelnému držáku na TV Stell SHO 1160 můžete snadno nastavit ten správný úhel pro sledování oblíbených pořadů. Eliminujete tak případné bolesti zad a krku způsobené nepřirozeným držením hlavy při sledování televize. Tento držák je vhodný pro menší televizory s maximální hmotností 20 kg. VESA standart se pohybuje mezi 75x75 mm a 200x200 mm. Doporučená cena je 539 Kč.


Stropní držák
Pokud není ve vašem obývacím pokoji prostor na instalaci držáku na zeď, například pokud máte sádrokartonovou zeď, je ideální zvolit stropní držák. Ten vám zajistí pohodový relax u televizoru podle vašich představ. Stropní držák Stell SHO 8100 má otočnou konstrukci a možnost sklopení. Je vhodný pro jakékoliv moderní ploché televizory. Doporučená cena 8 400 Kč.


Výsuvný držák
Univerzální nástěnný držák na plochý televizor s úhlopříčkou od 40 do 70 palců (101–178 cm) Stell SHO 1005. Držák disponuje 3 klouby, které zaručují jeho maximální pohyblivost. Montáž je jednoduchá, můžete se o tom přesvědčit ve videu značky Stell, kde je celý proces zachycený (https://www.youtube.com/watch?v=pNSGCaw1Cv8). Doporučená cena 1 895 Kč.

 

O značce STELL
Značka Stell vznikla v roce 2005. Její široká nabídka řeší bezpečné, z hlediska interiéru co nejméně rušivé začlenění audiovizuální techniky stejně jako upevnění souvisejících produktů vně obytných prostor. Kromě fixních, výsuvných a polohovatelných držáků na televizory, AV přístroje a antény nabízí různé typy moderních stolků a polic v provedení kov/sklo nebo dřevo/sklo. Mezi hlavní přednosti výrobků Stell patří kromě špičkové kvality a maximální flexibility i snadná obsluha, která je zárukou jednoduchého ovládání a příjemného užívání. Zvláště milovníci designu pak ocení atraktivní vzhled, typický pro všechny výrobky značky Stell.

 

 

https://www.stell.cz/

 

 

 

26. červen 2019
Dnes má svátek Adriana

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek