První mikrodrink na světě Waterdrop přichází s několika zimními novinkami

První mikrodrink na světě Waterdrop přichází s několika zimními novinkami

včetně nové příchutě plné přírodní ovocné chuti

Waterdrop.cz Glow 1 2

Ani v zimě nezapomínejte na pravidelný režim a vybavte svou obranyschopnost silou vitamínů, minerálů a výtažky ze superpotravin. Díky prvnímu mikrodrinku na světě Waterdrop je to velmi snadné. Stačí mít při sobě malou kostku plnou energie a pak už jen doplnit trochou vody.

 

K pěti lahodným příchutím Defence, Boost, Focus, Relax a Youth se v prosinci přidává další skvělá varianta plná zdraví - Glow. V této příchuti najdete extrakty z artyčoku, opuncie a přírodní aroma šťavnatého manga, které dodává nápoji ovocnou osvěžující chuť. Glow obsahuje také vitamín C, E a thiamin. Objevte lahodnou plnou chuť nové příchuti díky Discovery kitům Glow, které získáte zdarma k nákupu nad 1000 Kč.

Waterdrop.cz Empowerment box 1

Věnujte radost v podobě mikrodrinku Waterdrop. V prosinci získáte Empowerment boxy za zvýhodněnou cenu 575 Kč, Empowerment sety se po čas adventu převlékají do vánočních designových přebalů a nově si můžete z e-shopu nechat poslat balíček v šetrnější větší krabici. Dopřejte si Vánoce a vstupte do nového roku s větší chutí! Kromě příchutí a designových lahví z borosilikátového skla můžete doplnit svou domácnost či kancelář novými sklenicemi v minimalistickém designu. Vhoďte kostku Waterdrop do sklenky o objemu 300 mililitrů a užijte si tu správnou intenzitu nápoje! Nově si můžete pořídit též čistící kartáč s rukojetí z masivního dřeva, díky němuž se budou skleněné lahve skvět čistotou.  

 Waterdrop.cz set 4 sklenic 390 Kc image 2

Od ledna se navíc s mikrodrinkem budete moci setkat také v kině. Waterdrop se totiž stal partnerem nového českého filmu Ženy v běhu se Zlatou Adamovskou, Terezou Kostkovou, Veronikou Kubařovou a Jenovéfou Bokovou v hlavních rolích. Tato komedie bude mít premiéru 31. ledna 2019. Prohlédněte si zimní novinky v e-shopu na www.waterdrop.cz

Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě!


Ceny:
Empowerment box – prosincová zvýhodněná cena 575 Kč (běžná cena 640 Kč)
Set 4 sklenic Waterdrop – cena 390 Kč
Kartáč na lahve Waterdrop – cena 231 Kč

                                            
      
    
Kontakty:
Waterdrop mikrodrink
e-shop: www.waterdrop.cz


Instagram: @waterdrop_official


Facebook: @microdrinkwaterdrop

 

26. červen 2019
Dnes má svátek Adriana

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek