Vyhřívací deky a vyhřívací bota

Vyhřívací deky a vyhřívací bota
Vyhřívací deky SENCOR SUB 1700WH a SUB 2700WH
Vyhřívací bota SENCOR SUB 0700 BE

www.sencor.cz

 

Podzim a sychravé počasí udeřily plnou silou, až nám leze mráz po zádech. Venku se můžeme zachumlat do kabátů a šál, ale jak si doma rychle a pohodlně zahřát? S novými vyhřívacími dekami a botou SENCOR už nikdy nebudete trpět zimou. Tak se pohodlně usaďte, vezměte si do ruky oblíbenou knihu a ostatní nechte na SENCORU.

deka1
Každý občas zatoužíme po relaxu. Podívat se na oblíbený film, přečíst si časopis nebo jen tak vychutnávat dobrý čaj. Nová vyhřívací deka SENCOR SUB 1700WH je k dostání v rozměru 150 x 80 cm a jednoduše ji, pomocí gumových úchytek, připevníte k matraci. Poté si už jen vyberte ze 3 stupňů nastavení teploty (na podsvíceném displeji) a můžete odpočívat. A pokud vás příjemné teplo ukolíbá ke spánku, nemusíte se bát. Deka má v sobě zabudovanou bezpečnostní pojistku s elektronickou ochranou proti přehřátí a funkci automatického vypnutí po 3 hodinách. Deka je prodyšná a velice pohodlná díky molitanové EXTRA mezivrstvě. Povrch podložky je tvořen měkkou flísovou látkou s prošitím Stamp Welding.

 

deka 2

Oproti své menší „sestřičce“, má vyhřívací deka SENCOR SUB 2700WH rozměr 160 x 140 cm a pohodlně ji připevníte na dvojlůžko. Ideální teplotu nahřátí vyberete na dvou ovladačích s příkonem 2 x 60W a podsvíceným displejem. I zde jsou k dispozici 3 stupně teplot a oba dva typy dek můžete bez obavu prát v pračce a to díky odnímatelnému kabelu s ovladačem. Nové nahřívací deky SENCOR vynikají rychlým nahřátím na požadovanou teplotu i použitím japonské technologie, která zajišťuje vysokou spolehlivost a dlouhou životnost.

 

sencorboty

Mít nohy v teple – to již říkávaly naše babičky. Novinka od značky SENCOR, vyhřívací bota SUB 0700BE, v mžiku zahřeje vaše promrzlé nožky. Příjemně měkký a prodyšný mikroflís splňuje vysoké požadavky na komfortní používání. Pro ideální nastavení teploty vám zde poslouží ovladač se 3 podsvícenými stupni nastavení teploty. Vyhřívací bota je vybavena i bezpečnostní pojistkou s ochranou proti přehřátí a funkcí automatického vypnutí nahřívání po 90 minutách. V případě zašpinění nezoufejte, odnímatelná plyšová podšívka je pratelná.

 

Nové nahřívací produkty značky SENCOR, jsou ideálním vánočním dárkem pro vaše blízké. Darujte jim pomocníky, kteří zajistí pohodové chvíle při odpočinku a v dnešní uspěchané době tolik potřebný čas na relax.

25. srpen 2019
Dnes má svátek Radim

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek