SOCCUS Tylák - HALLOWEEN DĚTSKÉ PONOŽKY

SOCCUS Tylák

http://www.tylovapasaz.cz/34101a-halloween-detske-akce-4-2-zdarma/color:43/

 

ponozkypasaz

Určitě Vás nadchne příjemná obsluha v naší jedinečné prodejně ponožek, punčochového zboží, doplňků a drobné galanterie s téměř dvacetiletou historií. Ponožky a podkolenky značek RS, ZDRAVÉ PONOŽKY, OXSOX, Tommy Hilfiger, Burlington, Lasting Sox, Bapon a Voxx, punčochy a punčochové kalhoty TERRI, Omsa, Belissimma, Philipe Matignon, Maina, Evona či Aries, kapesníky Etex, deštníky Derby, Knirps a Doppler, doplňky Taubert a šátky a šály V.Fraas či rukavice a módní doplňky Pia Rossini.

ponozkyvanova

Jednobarevné, vzorované, zdravotní, bez gumiček, nadměrné, sportovní, funční a spací ponožky vyrobené z bavlny, bambusu, polyesteru, modalu, vlny, angory nebo alpaky, silné, teplé, froté, sneaker, kotníkové, zkrácené, klasické prodloužené, dále podkolenky ši nadkolenky, dámské, dětské, baby, pánské atd.

 

Složení - 75%bavlna 22%polyamid 3%elastan a rychlé doručení

 

http://www.tylovapasaz.cz/34101a-halloween-detske-akce-4-2-zdarma/color:43/

 


Protože veškeré námi nabízené zboží máme ve vlastním skladu případně v některé z našich prodejen, vaši objednávku jsme schopni vyřídit v nejkratším možném termínu! Pokud jste se již rozhodli a objednali si zboží v našem Eshopu, můžete zaměstnance přepravní společnosti zvonícího u vašich dveří s balíkem v ruce očekávat zpravidla do dvou pracovních dnů, nejdéle však do týdne.

 

 

 

13. listopad 2019
Dnes má svátek Tibor

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek