Ruce pod drobnohledem

I když byla hygiena rukou vždy vnímaná jako základ prevence před různými onemocněními, v těchto dnech by naše ruce měly být doslova pod drobnohledem. Novou účinnou rutinu pro jejich dokonalou čistotu a ochranu přináší i značka Dermacol.

Antibakterialni mydlo 4608

Antibakteriální mýdlo na ruce
Antibakteriální mýdlo je vhodnou náhradou za běžné umývací prostředky zejména v období, kdy je riziko kontaktu s bakteriemi vyšší. Svěží antibakteriální mýdlo Dermacol s tropickou a mátovou vůní je obohacené o antimikrobiální složku Campo® Plantservative™ WSR, která ničí bakterie. Tato látka se získává extrakcí z květu japonské rostliny zimolezu, která vykazuje široké spektrum antimikrobiální aktivity proti grampozitivním i gramnegativním bakteriím, kvasinkám a plísním. Vyvážená receptura s panthenolem účinně čistí, stará se o pokožku rukou a udržuje její přirozené pH. Mýdlo se prodává v praktickém balení s pumpičkou v objemu 150 ml a 250 ml.
Dermatologicky testováno, produkt není biocidní.


Antibakteriální mýdlo na ruce Dermacol – 129 Kč/150 ml
Antibakteriální mýdlo na ruce Dermacol – 149 Kč/250 ml

 

Antibakteriální gel na ruce

dermagel
V autě, kanceláři, na cestách a všude tam, kde není k dispozici mýdlo a voda, poslouží jako první pomoc antibakteriální gel na ruce Dermacol s obsahem 70 % lihu a glycerinu. Rychle, účinně a bez potřeby oplachování ničí škodlivé bakterie a zajišťuje okamžitou hygienu rukou. Dostupný ve dvou baleních – průhledném a modrém.


Antibakteriální gel na ruce Dermacol – 149 Kč /200 ml

 

TIP Dermacolu:
Mytí rukou je odborníky považováno za jednu z nejúčinnějších metod prevence proti virům. Ideální je kombinace antibakteriálního mýdla, teplé vody a důkladného čištění rukou po dobu minimálně 30 sekund. Postup je jednoduchý – navlhčete ruce vodou, naneste mýdlo a následně mimo proud vody třením o sebe myjte dlaně, hřbety rukou, prsty i mezery mezi nimi. Opláchněte a osušte čistým ručníkem anebo jednorázovým papírovým ubrouskem. Nezapomeňte ani na následné ošetření hydratačním nebo výživným krémem. Dermacol nabízí různé řady.

Můžete použít například Dermacol SOS repair, který je určený pro namáhanou pokožku rukou se sklonem k popraskání. Kombinace panthenolu, urey a bambuckého másla obnovuje suchou a poškozenou kůži a poskytuje její dlouhotrvající ochranu před vysušováním.


Krém na ruce SOS Repair, Dermacol – 69 Kč /75 ml

SOS krem na ruky

Dostupné online na www.dermacol.sk a v síti drogérií.

3. srpen 2021
Dnes má svátek Miluše

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek