Dopřejte své pleti nepřetržitou jemnou péči s denním a nočním krémem Asombroso

Vaše pleť se řídí svým vlastním biorytmem. Ve dne pracuje a v noci regeneruje a odpočívá. Poskytněte jí tu nejlepší péči s ohledem na její přirozený rytmus. Nechte pracovat denní krém The One Day Cream a noční krém The One Day Cream od značky Asombroso by Osmany Laffita, která se pyšní nejpřísnějšími nároky na kvalitu.

Asombroso.cz The One Day Cream denní krém po všechny typy pleti 50 ml 749 Kč 2

Dopřejte své pokožce okamžitou vzpruhu a zpevnění. Vitamín E, lecitin, ceramidy, kolagen, bambucké máslo nebo kyselina hyaluronová obsažená v denním krému The One Day Cream společně s UV komplexem chrání po celý den vaši pokožku před nepříznivými vlivy a dodává jí potřebné látky. Vraťte své pleti svěží a mladistvý vzhled.  

Po dlouhém dni se občas i nanesení krému jeví jako náročný úkol. Aplikaci nočního krému však nepřeskakujte. Během noci se vaše pokožka regeneruje. A právě proto je tu The One Night Cream, který dodá pleti potřebnou hydrataci a péči, abyste se ráno probudili svěží a se zářivě zdravou pokožkou.

Krémy Asombroso mají jemnou vůni mořské soli s lehkými svěžími tóny citronové trávy. Kromě toho jsou dodávané v patentované technologii kelímků „touch & slide“. Klouzavým pohybem prstu po měkké ergonomické membráně jednoduše aplikujete krém. Kelímek tak není potřeba celý otevřít a ke krému se nedostane vzduch a případné nečistoty. Po každém stisku membrány se vnitřek membrány automaticky uzavírá a znemožňuje tak kontaminaci obsahu. Díky tomu bylo možné snížit množství konzervantů v přípravku na minimum.

Asombroso.cz The One Day Cream denní krém po všechny typy pleti 50 ml 749 Kč image 2

Přestaňte hledat mezi krémy složité kombinace. Pořiďte si denní a noční krém té nejvyšší kvality. Značku Asombroso by Osmany Laffita najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.

 

 

 

www.facebook.com/asombroso.cz

www.instagram.com/asombroso.cz

 

27. září 2022
Dnes má svátek Jonáš

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek