Prodlužte si prázdninovou pohodu při podzimnímu výletu na Dolní Moravu

Léto je skoro za námi. To ale nemusí znamenat konec legrace a pohodových dnů. Naplánujte si podzimní pobyt v horách, zatímco listy na stromech budou zlátnout. Užijte si všechny atrakce v příjemně chladnějším počasí. Dolní Morava láká na zážitky, které vám zpříjemní letošní podzim.

Stezka v oblacích I

Vyrazte za trojicí dobrodružství, na které nikde jinde nenarazíte. Vystoupejte na Stezku v oblacích a pokochejte se výhledem na hory, které se na podzim převlékají do slušivé zlaté, hnědé či červené. Zpátky do údolí sjeďte Mamutí horskou dráhou – největší bobovou dráhou svého druhu v Česku. Adrenalinový sešup měří 3 kilometry a proveze vás 25 zatáčkami, 360° otáčkou nebo podzemním tunelem. A děti se zabaví v Mamutíkových zážitkových parcích. Lesní a vodní park spojuje obří atrakce mamuta. A kdo nebude dostatečně vyřáděný, můžete si užít cestu k ostrůvku pokladů v Mamutíkově louži.

Mamutíkův vodní park
O zábavu je postaráno, i když zrovna prší. Ve Wellness hotelu Vista čekají na menší i odrostlejší návštěvníky zkušení animátoři s mnoha programy. Hry, tvoření, soutěže, pohyb i relax – vybere si každé dítě bez ohledu na věk. Děti se mohou začít se těšit třeba na třpytivé tetování nebo lakování nehtů pro princezny, kuchařskou hru Mini VistaChef, relaxační program Čarovné vůně a tóny, seznámení s prací včelek Po stopách medu, rodinný táborák, saunové ceremoniály, pyžámkové promítání, dětskou diskotéku nebo večerní kino pro dospělé s grilováním.

Wellness hotel Vista II
Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Vista ležící v srdci Dolní Moravy nabízí pro všechny, kteří se ubytují v termínu 1. 9. až 18. 11. na minimálně 2 noci výhodný podzimní balíček. Hosté dostanou jako dárek kredit tisíc korun na pobyt, který mohou využít na zážitky. Dopřát si mohou odpočinek ve wellness, masáž, vstup do některého z parků, výhled ze Stezky v oblacích či skvělou večeři v restauraci. Zázemí čtyřhvězdičkového hotelu můžete vyměnit také za soukromí horských chat. Stačí si jenom vybrat termín...

Wellness hotel Vista I
Stáhněte si aplikaci eResort, která vás provede všemi možnostmi, které můžete na Dolní Moravě vyzkoušet. Stačí vytáhnout telefon z kapsy a hned víte, co vás čeká a do čeho se můžete pustit. Zažijte podzimní horskou pohodu! Všechny podrobnosti najdete na

se můžete pustit. Zažijte podzimní horskou pohodu! Všechny podrobnosti najdete na webu Dolní Moravy.

              

Kontakty:

Horský resort Dolní Morava                                             

Wellness hotel Vista                                                      

Velká Morava 46                                                           

561 69 Dolní Morava, Králíky                                         

E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                

www.dolnimorava.cz                                                      

www.hotel-dolnimorava.cz  


www.dolnimorava.cz

 

 

27. leden 2022
Dnes má svátek Ingrid

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek