VYCHUTNÁVEJTE SI LETNÍ DARY PŘÍRODY PO CELÝ ROK

Srpen je měsícem hojnosti. Příroda nás láká, abychom ochutnali vše z našich zahrádek i lesů. Fresh vylisované šťávy, domácí zmrzliny i sorbety si můžeme užívat na plno. Co si ale tuto opojnou vůni a chuť prodloužit i do zimních měsíců? Zavařené okurky, nakládané cibulky, houby, domácí čatní i marmelády do vánočního cukroví. To vše a mnohem více snadno zvládnete uchovat – zamrazit, zavařit nebo usušit za pomoci SENCOR produktů.

kasparsencor1 2 

„ALL IN ONE“ PRO VAŠI KUCHYNI
Mít v minutě k dispozici nakrájené či nastrouhané ingredience pro přípravu oblíbených jídel je snad snem každého kuchaře.
S multifunkčním kráječem a struhadlem SENCOR SSG 4500WH se sny plní! Skladný pomocník se 6 různými nástavci nejen dokonale nakrájí/nastrouhá najemno i nahrubo zeleninu nebo ovoce, ale zvládne i přípravu zmrzliny. Perfektně tenkých či ozdobných vlnitých plátků docílíte za použití krájecích nástavců. Hrubé, jemné a velmi jemné struhadlo nastrouhá zeleninu, ovoce, ořechy i rohlíky na strouhanku. Pro milovníky zmrzliny, ovocných dření a sorbetů nechybí ani speciální výrobník zmrzliny, na jejich jednoduchou přípravu.

sencorallkaspar

Kráječ a struhadlo s výrobníkem zmrzliny | SSG 4500WH | Sencor 1 299 Kč

ZDRAVĚ NASUŠENO
Obliba sušení ovoce, masa i zeleniny stále roste, vyzkoušejte ho i vy!
Velkokapacitní sušička SENCOR SFD 6601BK je na první pohled malá, ale její sušící plocha má neuvěřitelných 1,18 m2. Za pomoci 12 odolných plastových a kovových plat (330 x 300 mm) můžete pohodlně sušit velké množství potravin. Pro přesné a správné sušení vyberte jeden z 5 přednastavených programů:  sušené maso, jablka, houby, bylinky nebo těstoviny. Technologie Horizontal Air Flow poskytne rovnoměrnou distribuci tepla, takže není potřeba plata otáčet. Speciální plato na přípravu RAW potravin ocení všichni vyznavači této populární stravy. Praktický podsvícený displej pro funkci automatického vypnutí/zapnutí i regulaci nastavené teploty (35 – 75 °C). K dostání v černé barvě.

sencorsusicka 2

Sušička potravin | SFD 6600BK | Sencor 3 999 Kč

ZAVAŘTE SI NA ZIMU
Není nad domácí marmeládu nebo nakládané okurky. Zahrádky plodí spousty dobrot, které by bylo škoda nezavařit na zimu.
S uchováním úrody na pozdější měsíce pomůže digitální zavařovací hrnec SENCOR SPP 3200SS. Vložit do něj můžete až 14 velkých sklenic najednou (objem 27 l) a průběh sledovat na přehledném displeji. Zde také volíte ze 2 režimů – jedním nastavíte čas na zavařování (až na 12 h) a druhým konstantní teplotu, kterou má udržovat. Můžete ho tedy skvěle využít i jako várnici třeba na guláš. Díky praktickému kohoutku z něj můžete v zimních měsících podávat oblíbený grog, svařené víno nebo čaj.

zavarithrnecsencor 2

Digitální zavařovací hrnec | SPP 3200SS | Sencor 2 999 Kč

VYLISOVÁNO DO POSLEDNÍ KAPKY
Skvěle vylisovanou šťávu plnou vitamínů, a přitom bez dužiny si lehce připravíte i doma.
Tajemství šnekového odšťavňovače SENCOR SSJ 4050NP tkví v lisování (namísto rozmělňování) a pomalé rychlosti otáček (60 ot. / min.), čímž se zachovají veškeré důležité vitamíny. Vysoce účinný motor o síle 400 W ovoce efektivně odšťavní a automaticky oddělí dřeň. Samotná šťáva i dřeň se pak pomocí titanového filtračního mikrosíta separují do oddělených nádob o objemu 0,8l. Celý proces výroby oblíbené šťávy můžete kontrolovat díky průhledné odšťavňovací nádobě. Bezpečnostní pojistka zajistí, že se přístroj zapne pouze tehdy, pokud je správně sestaven.

vylkisovanokapkasecor 2

Šnekový odšťavňovač | SSJ 4050NP | Sencor 2 999 Kč


Nezapomeňte vyzkoušet i další pomocníky SENCOR na přípravu zdravých nápojů jako například lis na citrusy s dvěma velikostmi lisovacích kuželů pro dokonalé odšťavnění. Skvělé šťávy a mnohem více snadno zvládnete s vakuovým mixérem nebo mixérem na smoothie.

sencorliskasp 2

 

Zdroj, foto: Sencor

  

20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek