Technistone představuje nový odstín Decore Ocra z kolekce Trend

Objevte nevídanou souhru okru a šedé vytvářející nezaměnitelnou strukturu tvrzeného kamene

Šedá barva v interiéru o sobě dává už nějakou dobu vědět a ani v roce 2021 tomu nebude jinak. Chtěli byste se nechat unést vlnou tohoto žhavého trendu, ale barva šedi vám nic neříká a je pro vás spíše nudná? Do této šedavé hry nyní vstupuje nový hlavní hrdina – jedinečný odstín Decore Ocra tvrzeného kamene od společnosti Technistone, který mění očekávané v originální. Spektrum tónů šedé a okru kombinuje a mění zdánlivě nesourodé v krásné a dlouhotrvající, čímž se Decore Ocra stává výrazným a přeci nenápadným. Tvrzený kámen Decore Ocra rozšiřuje kolekci Trend a je dostupný v matném provedení v tloušťce 20 a 30 mm.

Technistone Decore Ocra 04

Nový odstín tvrzeného kamene Decore Ocra z portfolia TechniStone® materiálů je určitým bohémem moderního bydlení. Na první pohled vás upoutá, vysokou kvalitou tvrzeného kamene vás přesvědčí a už vás neztratí. Jeho půvab a síla spočívá v nevšednosti – působivé okrové zbarvení s prosvítajícím šedým podkladem zaujme, ale nepřekáží, je výrazné a přeci tak nenápadné, působí drsně a surově, ale interiéru dodá cit, vykreslí atmosféru a vzbudí emoce.  


Brána do okrové fantazie
Trendy mluví o šedých odstínech, městském stylu, znacích urbanismu a jednoduchosti. Do této interiérové hry nyní vstupuje nový hrdina – tvrzený kámen Decore Ocra od Technistone. Jeho odvážný okrový nádech struktury s šedavým podkladem je nezaměnitelný, nevšední, proniká do niter duší a promlouvá k nim. Kýženou pozornost si získá jak v atypických kuchyních, tak i v osobitých pracovnách a v otevřených halách. Tak výrazný a přeci nenápadný. Technistone, www.technistone.cz

Technistone Decore Ocra 01 2

Odstín Decore Ocra je již několikátým velmi zdařilým barevným potomkem Technistone. Své místo získal v kolekci Trend, která nekonvenčním stylem propojuje staré a nové designové prvky, nebojí se jít za hranice netušených možností, barevně kombinuje, hraje si a zkouší.

Okrový vodopád fantazie Decore Ocra vytváří nezaměnitelnou strukturu a v nezaměnitelné mění i prostředí, kde dostane svůj prostor zazářit. Pozornost si rozhodně získá v atypických kuchyních, otevřených halách i pracovnách.

Technistone Decore Ocra 03


O společnosti Technistone
Technistone je evropským producentem tvrzeného kamene sídlícím v Hradci Králové, jehož dlouholeté zkušenosti a vlastní oddělení výzkumu a vývoje jej řadí k nejvýznamnějším světovým společnostem v oboru výroby tvrzeného kamene. Produkce společnosti Technistone je díky široké distribuční síti a lokálním pobočkám exportována do desítek zemí světa všech kontinentů. Certifikace dokládající kvalitu a bezpečnost materiálu TechniStone® prochází pravidelnou aktualizací, zařazením vybraných materiálů od plánovaného projektu lze navíc získat body potřebné pro splnění podmínek programů „zelených budov“, LEED, LBC apod. V roce 2019 se Technistone stal součástí americké společnosti Wilsonart® Engineered Surfaces. Více                               na www.technistone.cz

 

 

Zdroj, foto: Technistone

8. březen 2021
Dnes má svátek Gabriela

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek