Věnujte dárky s tradiční vánoční atmosférou od značky Villeroy & Boch

Udělejte o letošních Vánocích sobě a svým blízkým radost praktickými a krásnými dárky v tradičním vánočním dekoru. Vyberte si některou z novinek z kolekce Toy's Delight od německé porcelánky Villeroy & Boch a dopřejte si extra porci sváteční atmosféry!

Luxurytabledada

Mezi novinkami vyniká například jídelní sada pro dva La Boule. Ikonický design ve tvaru koule, v níž jsou schované dva hluboké a dva mělké talíře, dvě nízké misky a servírovací tác, dostal tentokrát romantický vánoční kabátek. Tento sváteční servis nezabírá místo a coby dárek umí ohromit. Věnovat svým milým můžete též některý z výročních kousků. Letošnímu roku vládne zlatožlutý dekor, který rozzáří každý stůl. Darujte sadu dvou výročních hrnků, malou misku nebo například celou výroční snídaňovou sadu. Dopřát si můžete též dárky s univerzálními motivy jako je Santa se saněmi na hrnečku a gobelínovém polštáři či hračky na servírovacím talíři nebo velkém obdélníkovém podnose.

Luxurytable.cz VILLEROY BOCH TOYS DELIGHT OSOBNÍ MISKA NA NOZE 15CM 890 Kč STŘEDNÍ MÍSA 25CM 1185 Kč image

Značka Villeroy & Boch je svými vánočními produkty proslulá a její nádobí se stalo součástí mnoha domácností i sbírek. Prohlédněte si novinky z kolekce Toy's Delight v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz

 

 

                

                     
Prodejna Villeroy & Boch                                                    
www.luxurytable.cz

www.facebook.com/luxurytable.cz

                          
                                                                         
 
                               

27. únor 2021
Dnes má svátek Alexandr

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek