Hrátky s Donutem

 LUSITO Donut 1

Obzvlášť v dnešních dnech, kdy trávíme mnohem více času doma, s dětmi, které se už neudržitelně nudí, neustále sháníme inspiraci pro vytvoření nějaké prima zábavy. Máme pro vás tip, jak si dokonale vyhrát s jediným (designovým) kouskem!

LUSITO Donut 3
Každé dítě miluje koblížky, o tom není debat. Proto víme, že by se i u vás jeden lákavě barevný, v obřím provedení, perfektně vyjímal: Lusito Donut poslouží jako měkká prolézačka, gaučík pro posezení k večerní pohádce, anebo jako základ rafinovaného bunkru plného dětských tajemství. Značka Lusito nabízí měkoučké designové sedáky ve tvaru Donutu (90x30 cm) v pestrobarevných variantách. Vnitřek tvoří dva samostatné pufy, dají se vyjmout a spolu se sedátkem jsou určené k odpočinku, ale také netušeným hrám. Tyhle koblížky nekazí zoubky a jsou absolutní vítězové u dětí, ale i u maminek. Potah Donutu je vyroben z velmi odolné pevné látky s efektem broušené kůže, údržba je snadná – vrchní materiál má v sobě protišpinivou úpravu. Když už se stane nehoda, stačí použít vlhký hadřík.


Doporučená cena je 6 390 korun a zakoupit je můžete online nebo v showroomu DECO LOCO, kde na vás čeká spousta další designové inspirace nejen pro dětské pokojíčky.
 
    LUSITO Donut 2


www.lusito.cz


www.decoloco.cz

 

21. říjen 2020
Dnes má svátek Brigita

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek