WOW! BATERIOVÝ SVĚT KÄRCHER

Kärcher vrací život do domu i zahrady.

Zapomeňte na elektrické přípojky, po zahradě roztahané kabely a vstupte do světa Kärcher, kde vládne svoboda a nespoutanost, kde vládnou bateriové zdroje!
 karcherilustr
„Pečujeme o svůj dům, zahradu, auto… Chceme se v našem životním prostoru cítit dobře, být hrdí na to, že jsou různé předměty či rostliny součástí našeho života. Čistíme je, střiháme a obnovujeme jejich krásu proto, aby nás ještě dlouho mohly těšit. A tak je s pomocí našich výrobků a know how vracíme zpátky do života,“ představuje roli společnosti Kärcher Milada Skutilová, jednatelka Kärcher Česká republika.


Nový bateriový program Kärcher umožňuje flexibilně využívat různé zahradní pomocníky s jedním kompatibilním bateriovým zdrojem v dané napěťové třídě. Program Kärcher Battery Universe je založen na dvou bateriových platformách – 18 V a 36 V. Obě platformy lze zakoupit ve dvou různých kapacitách podle typu stroje.


BATERIE 18 V a 36 V
Naprosto ohromující pokrok představuje Kärcher ve vývoji bateriových platforem. Baterie jsou vybaveny LCD displejem s technologií reálného času „Real Time Technology“, který po připojení do konkrétního stroje ukazuje zbývající dobu chodu v minutách. To znamená, že ihned při práci vidíte, kolik času máte do konce, než budete muset baterii nabít. Kärcher dbá i na bezpečnost! Výkonná ochrana proti stříkající vodě, unikátní pro domácnosti, zajišťuje, že práce lze provádět bez obav o komponenty citlivé na vodu (třída IPX5). Baterie jsou chráněné také proti prachu. Kryt baterie je vyroben z robustního plastu, a proto je velmi nárazuvzdorný, a to i při pádu z výšky na zem. Díky účinnému tepelnému managementu poskytují baterie velmi dobrý výkon i při intenzivním použití, inteligentní sledování článků přitom chrání před přetížením, přehřátím a úplným vybitím. Když se přístroj delší dobu nepoužívá, zabezpečuje dlouhou životnost článků automatický skladovací režim baterií Battery Power řízený procesorem.


BATERIE 18 V
Vyměnitelné baterie 18 V/2,5 Ah a 18 V/5,0 Ah jsou kompatibilní s 25 přístroji Kärcher od zahradní sekačky, přes pilu až po vysavač či tlakovou myčku. Můžete ji zakoupit jako součást výbavy přístrojů, které jsou v této voltáži označené přívlastkem Battery Set, nebo je dokoupit samostatně či ve zvýhodněném starter kitu i s rychlonabíječkou, která dokáže nabíjení urychlit až 4 x (oproti klasické nabíječce). Možností je hned několik v různých cenových relacích.

Samostatná baterie 18 V/2,5 Ah                                 1 590 Kč
Battery Starter Kit 18 V/2,5 Ah + rychlonabíječka     1 990 Kč

Samostatná baterie 18 V/5,0 Ah                                2 590 Kč
Battery Starter Kit 18 V/5,0 Ah + rychlonabíječka    2 990 Kč

 bateriadvekarcher

BATERIE 36 V
Vyměnitelné baterie 36 V/2,5 Ah a 36 V/5,0 Ah jsou kompatibilní s 16 přístroji Kärcher od zahradní sekačky, přes nůžky na živý plot až po multifunkční vysavač. Můžete ji zakoupit jako součást výbavy přístrojů, které jsou v této voltáži označeni přívlastkem Battery Set nebo je dokoupit samostatně či ve zvýhodněném starter kitu i s rychlonabíječkou. Možností je hned několik v různých cenových relacích.
Samostatná baterie 36 V/2,5 Ah                                3 390 Kč
Battery Starter Kit 36 V/2,5 Ah + rychlonabíječka    3 690 Kč

Samostatná baterie 36 V/5 Ah                                  4 690 Kč
Battery Starter Kit 36 V/5 Ah + rychlonabíječka      4 690 Kč

baterieobr2


ZAHOĎTE KABELY! PUSŤTE SI DO ZAHRADY ZELENOU ENERGII S NOVÝMI ZAHRADNÍMI POMOCNÍKY KÄRCHER
 

 

karcherwow


BATERIOVÁ TRAVNÍ SEKAČKA
Obratná a lehká sekačka je snem každého majitele zahrady. Akumulátorové sekačky na trávu Kärcher jsou snadno ovladatelné i na nerovném terénu a okolo překážek. Očekávat od nich můžete čisté posečení až k okraji trávníku. Všechny jsou součástí bateriového programu Kärcher Battery Universe. 2 modely na 18 V akumulátor a 2 na 36 V akumulátor.

travnisekacka1 2
Model Kärcher LMO 36-40 Battery umožňuje s pracovní šířkou 40 cm perfektní výsledek při sečení. Výšku nastavíte pákou přímo na těle stroje v 5 různých úrovních. Koš má praktický ukazatel naplnění, a pokud se rozhodnete využít posečenou trávu jako přírodní hnojivo, přenastavíte sekačku na funkci mulčování. Kärcher myslí i na pohodlí během práce a bezpečnost. Madlo lze přizpůsobit výšce bez použití nářadí, a navíc je úhlově nastavitelné ve dvou stupních. Pro pohodlné uskladnění i na malém prostoru jej lze také zasunout. Nežádoucímu spuštění sekačky lze zamezit vytažením červeného klíče, bez nějž ji není možné ovládat.
Doporučená MOC: 9 690 Kč bez baterie a 14 290 Kč v setu s 36 V baterií


BATERIOVÉ STRUNOVÉ SEKAČKY
Na nedostupných místech, kam se běžná sekačka nedostane, je také potřeba trávu posekat. Pro takové případy má Kärcher v programu Battery Universe tři lehké akumulátorové strunové sekačky, které se liší v parametrech napětí baterie i pracovním záběru. Všechny modely se vyznačují efektivním vyžínacím systémem. Použitá spirálová struna mu propůjčuje dlouhou životnost a robustnost, což se vyplatí při kontaktu s tvrdšími materiály. Struna se při každém zapnutí automaticky posune a není nutné ji nepohodlně manuálně prodlužovat.

strunovasekackabat

Strunová sekačka Kärcher LTR 18-30 Battery disponuje pracovním záběrem 30 cm. Strunovou žací hlavu lze otočit o 180°, takže struna pracuje svisle v optimálním úhlu a vyžíná trávu s maximální přesností. Uživatel má vždy dobrý přehled o své práci a může efektivně upravovat okraje trávníku podél cest nebo např. terasy. Model LTR 18-30 Battery je ideální pro začišťování krajů květinových záhonů a okolí stromů, které během práce chrání sklopným ochranným krytem. Pro vyžínání pod překážkami i zahradními lavičkami lze úhel sklonu hlavy nastavit podle potřeby do tří poloh bez použití nářadí.
Doporučená MOC: 2 390 Kč bez baterie a 4 190 Kč v setu s 18 V baterií


BATERIOVÉ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT
Precizně střižený živý plot je zelenou ozdobou každé zahrady. Akumulátorové nůžky z programu Kärcher Battery Universe jsou lehké, ergonomické, s precizním střihem a promyšleným příslušenstvím. Všechny modely mají bezpečnostní zapínání dvěma rukama, což zabraňuje neúmyslnému spuštění.

Nuzky na zivy plot Karcher HGE 36 60 BATTERY 4690Kc b 08

Bateriové nůžky na živý plot Kärcher HGE 18-50 Battery vytváří mimořádně precizní střih o délce 50 cm díky liště řezané laserem a broušené diamantem. V přední oblasti nůžek mají zuby hranatý tvar, díky čemuž můžete řezat i větve, které svou velikostí přesahují vzdálenost zubů, protože zuby se spolehlivě propracují skrz dřevo několika řezy. Při vodorovném řezání je užitečná shrnovací lišta, která se dá na nůžky jednoduše nasadit. Díky ní ostříhané větvičky nepadají do živého plotu, ale na zem, kde je snadno seberete. Při práci u zdi nebo země zabrání poškození integrovaný chránič špičky lišty. Mimořádně ergonomickou manipulaci při práci zajistí o 180°otočná rukojeť, kterou lze zafixovat na pěti pozicích. Díky tomu odlehčí zápěstí při svislém řezání.
Doporučená MOC: 3 190 Kč bez baterie a 5 190 Kč v setu s 18 V baterií


BATERIOVÉ NŮŽKY NA TRÁVU, BYLINKY A KEŘE

baterienuzky
Pro ještě přesnější práci při zastřihávání úzkých travnatých pásů nebo těžko dostupných okrajů cestiček a záhonů, ale také pro dokonalé tvarování keřů nebo zastřihávání bylinek přichází Kärcher s akumulátorovými nůžkami GSH 18-20 Battery. Diamantem broušené nože s oboustranným ostřím zajišťují čistý a precizní střih při zkracování okrajů trávníku, květinových záhonů i při tvarování keřů. Díky šroubovacímu systému snadno vyměníte nůžky na trávník (délka 12 cm) za nůžky na keře (délka 20 cm). Pogumovaná ergonomická rukojeť zajišťuje komfort při práci a bezpečnostní pojistka zabraňuje náhodnému spuštění. Nůžky jsou dokonale vyvážené, velmi lehké a i s 18 V baterií váží do dvou kilogramů.
Doporučená MOC: 2 590 Kč (18 V baterie není součástí)


BATERIOVÉ ZAHRADNÍ VYSAVAČE
Na úklid po sekání trávníku, zastřihávání živého plotu, tvarování okrasných keřů i pro sběr listí můžete použít akumulátorový vysavač nebo fukar na listí. Nové modely bateriových fukarů a vysavačů z programu Kärcher Battery Universe vysávají, foukají a některé dokonce i mulčují. A to v jakékoli části vašeho pozemku, protože jsou nezávislé na elektrickém zdroji.

karchervysavacfou
Kärcher BLV 36-240 Battery je výkonný všestranný pomocník do větších zahrad i na rozsáhlejší práce. Dokáže nejen nafoukat napadaný zelený odpad či suché, a dokonce mokré listí na hromadu, ale v případě potřeby jej i vysát a ve stejném kroku zpracovat na zelený mulč. Požadovanou funkci zvolíte pomocí páčky umístěné zboku na přístroji. Výkon i otáčky můžete plynule regulovat i během práce buď pomocí spouště na rukojeti, anebo prostřednictvím aretované páčky ovládané palcem pro práci bez přestávek. Zelený odpad ve stejném kroku při průchodu přístrojem nařeže a shromáždí ve vaku na listí. Tento výkonnější model s 36 V baterií si poradí při mulčování i s menšími větvičkami díky kovovým mulčovacím nožům. Objem vaku je 45 litrů a můžete jej snadno vyprázdnit. Tento ergonomický vysavač má další vychytávky pro vaše pohodlí, jedním z nich je i ramenní popruh. Při vysávání jej můžete vést po zemi pomocí dvou odnímatelných koleček na předním konci samostatné vysávací hadice, nebo nosit na rameni.
Doporučená MOC: 5 990 Kč (36 V baterie není součástí)


MOBILNÍ TLAKOVÉ MYČKY

tlakovemycky
Mít možnost kdykoli a kdekoli odstranit mech na dlážděných a kamenných chodníčcích, připravit gril a zahradní nábytek na novou grilovací sezónu, umýt zablácené kolo nebo rychle očistit nářadí či popelnici, nabízí mobilní tlakové myčky Kärcher. Nemusíte se zabývat vzdáleností od zásuvky, ani příliš vzdáleným zdrojem vody. Jejich hlavní výhodou je nezávislost, flexibilita a výkon.
Bateriová tlaková myčka Kärcher K2 Battery Set je vybavena 36 V výměnným akumulátorem s dobou chodu až 14 minut. Na LCD displeji baterie se zobrazuje zbývající doba chodu a během nabíjení i zbývající doba nabíjení v minutách. Obejde se nejen bez elektrické přípojky, ale také bez přípojky na vodu, tudíž ji můžete použít i ve vzdálenějších koutech zahrady i kdekoli jinde. Vodu si dokáže nasát sací hadicí, která je součástí příslušenství, z kanystru, sudu či jiného alternativního zdroje. Na to, jak je flexibilní, má i solidní výkon. Dvě rozdílné proudnice a tři stupně výkonu umožňují čištění různých povrchů. Jednoduchá proudnice ve standardním režimu odstraní lehčí znečištění, v režimu Boost si poradí i s úpornějšími nečistotami. Při čištění lze navíc používat i čisticí prostředek. Veškeré příslušenství je integrované pro úsporu místa.
Doporučená MOC: 5 190 Kč bez baterie a 9 690 Kč včetně 36 V baterie

 

karcher21kolo
Vyzbrojeni lehkým bateriovým ručním tlakovým čističem Kärcher KHB 6 Battery dokážete snadno vyčistit kolo, tříkolku, dětské hračky či jiné věci okolo domu nezávisle na elektrické přípojce. Stačí připojit běžnou zahradní hadici A3/4“ nebo můžete dokoupit i nasávací hadičku (SH 5 za 920 Kč) a využít vodu z alternativního vodního zdroje (sudu, jezírka, nádrže, …). Tlaková myčka nabízí střední tlak max. 24 barů. V příslušenství má přístroj trysku s plochým paprskem pro šetrné čištění a rotační trysku na intenzivnější znečištění.
Doporučená MOC: 3 490 Kč bez baterie a 5 490 Kč v setu s 18 V baterií


Další přístroje z programu Kärcher Battery Universe naleznete na www.karcher.cz

 

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže