U Tří věžiček toho bylo k vidění mnoho aneb veletrh spotřební elektroniky Fast day – jaro 2019

U Tří věžiček toho bylo k vidění mnoho aneb veletrh spotřební elektroniky Fast day 

festday5

Ve čtvrtek 6.6.2019 proběhl na jihlavském předměstí v obci Střítěž další ročník již tradičního veletrhu spotřební elektroniky FAST DAY 2019. Na ploše skoro 2000 m2 po celý den proudily davy obchodníků, nákupčích, managerů, novinářů i spotřebitelů, kteří byli zvědaví na nové trendy v oblasti spotřební elektroniky. I když jarní turnus je považován za malý, i tak přinesl mnoho novinek, doprovodných akcí, ochutnávek i mnoho nových poznatků a dojmů. Celý den byl pod taktovkou distributora FAST ČR.

 

Areál hotelu a jeho přilehlých ploch se proměnil v moderní výstaviště a nabízel portfolio stávajících produktů a novinek pro rok 2019 značek mnoha značek. Některé představíme:

 

Bayby
Bayby představilo kromě spousty praktických pomocníků péče o nejmenší, další novinku z kategorie chůviček a to Digitální audio chůvičku BBM 7005 s obousměrnou komunikací a nočním světlem a Dětskou váhu 2v1 BSB 4050 vhodnou pro kojence do 10kg i dítě do 40kg, vše za bezkonkurenční ceny.

festday1
BaByliss
Francouzská značka BaByliss Paris, patřící mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů, představila novou řadu žehliček na vlasy ST410E, ST420E, ST430E a ST440E s exkluzivním povrchem Gold Ceramic Coating.

 

 

Catler
Značka CATLER, tradiční výrobce luxusních elektrospotřebičů, předvedla i letos několik originálních kousků, jako například bezkonkurenční kuchyňský robot s nástavci na přípravu těstovin, krouhání zeleniny nebo mletí masa. Nešlo obejít ani elektrické grily s tělem z eloxovaného hliníku, profesionální japonské nože z damaškové oceli nebo vakuový mixér.  

 

Lamart
Francouzská značka designového a praktického nádobí a doplňků do domácnosti opět představila řadu novinek. Sportovní lahve s pojistkovým mechanismem ve 3 barvách a image „froze“ zbarvením, lekhé lité nádobí se silikonovými doplňky určené nejen na sporáky, ale také do vestavných trub nebo nové barvy a tvary osvědčených modelů nerezového sortimentu.

 

Retlux
Značka Retlux, která nese heslo „Aby bylo jasno“ představila nové osvětlení na zahradu i do domů, představila chytré stmívající žárovky i světla či reflektory s čidlem. V sekci elektroinstalačního materiálu nadchla nejen každého kutila, ale i odborníka svými dálkoměry nebo zkoušečkami proudu.

 

festday3

Sage
Prémiová značka domácích spotřebičů Sage představila další z řady nejprodávanějších kávovarů, nový Espresso model s mlýnkem na kávu The Barista PRO SES878BSS, který disponuje LCD displejem a novým intuitivním rozhraním.

 

Sencor
Stále rostoucí oblibě se těší značka Sencor, u které byly představeny nejen nové sušičky ovoce, nové produkty osobní hygieny včetně dětských sonických kartáčků, nové vysavače a mopy, ale novinky mezi meteostanicemi, radiobudíky a audio – video přístroji. Samozřejmostí u Sencoru byly i nové přepěťové ochrany, sluchátka či USB kabely.

 

SodaStream
Symbolem značky SodaStream, světového specialisty na domácí přípravu perlivé vody se pro letošní léto stal Airstream. Cestovní přívěs, který lze během léta potkat na festivalech, u obchodních i u pražských office center, kde bude zajišťovat pitný režim. Každý návštěvník si zde mohl připravit svůj nápoj do dárku – nové lahve My Only Bottle.

 

Stell
Značka Stell, která je odborníkem na držáky televizorů, AV přístrojů a antén, představila i své Sit-Stand stoly nebo Sit-Stand pracovní stanice a další ergonomické produkty. Mezi novinky s doživotní zárukou patří například tenký ocelový fixní držák na TV SHO 7000, který se hodí pro obrazovky o úhlopříčce 23-70 palců.

 

Philco
Sérii nových luxusních odsavačů představila na svém stánku značka PHILCO a stejně tak novou řadu unikátních kombinovaných chladniček s technologii nejvyšší možné péče o potraviny. Zaujala i nová kolekce kuchyňských spotřebičů Urban Collection s extra výkonem pro velmi náročné klienty.


Celým programem provázel již tradičně moderátor Patrik Hezucký, který každý stánek a jeho produkty náležitě představil.
Nejen elektronika, ale i dobré jídlo a pití dělalo z celého dne jakýsi svátek. Na chuť si přišli i pivaři, kteří dorazili autem, protože Jihlavský region reprezentoval stánek místního pivovaru Ježek.
Konec dne byl zakončen bohatou tombolou.

9. srpen 2020
Dnes má svátek Roman

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže