Perla kuchyně ze SENCORu

Perla kuchyně

sencormixer2018

 

 Nová, perleťová řada SENCOR produktů do kuchyně se rozrostla o dalšího člena. Je jím „malý, ale šikovný“ smoothie mixér SBL 707. Ten překvapí designem i technickými parametry.

 

To, že se má snídat, je každému jasné už od dětství. Ale kdo se tím řídí? Trend zdravého životního stylu pokračuje a „pohlcuje“ víc a víc lidí. Pokud pohltil i vás, je možné, že si ranní probuzení neumíte představit bez vody s citrónem, smoothie nebo jiné vydatné snídaně. A smoothie, které lze vyrábět ze zeleniny, ovoce, ořechů, jadýrek, kefíru nebo jiných mléčných výrobků, je považováno za nejen ranní bombu. Smoothie osvěží, zasytí, dodá energii i zregeneruje – ráno, dopoledne jako přesnídávka i svačinka, ale třeba i večerní závěr po sportovním tréningu. Zbývá jen mít jej na čem vyrobit – pomineme-li, že nejlepší je to činit z čerstvých surovin.

 

Nový SENCOR SBL 707 je oproti minulým modelům ještě o něco lepší. Vývojáři zvolili opět kvalitní materiály – lahve jsou vyrobené ze skoro nerozbitného TRITANu, ve kterém obsah neoxiduje a zanechává tak vitamíny a enzymy i po rozmělnění. Mělnění či sekání, mixování je zajištěno 6 noži, které jsou vyrobené z oceli a pokryty vrstvou titanu, která právě zajišťuje zanechání kladných vlastností připravovaných surovin. SENCOR SBL 707 je BPA free. Novinkou je tvar láhve – ten odpovídá tomu, aby multicyklónový efekt při mixování byl co nejefektivnější a rozmixoval kvalitně veškerý obsah. Zároveň je dobře uchopitelná, kompatibilní s držákem v autě i na kole, ale je vybavena i karabinkou k uchycení na batoh či opasek a skvělým, netekoucím a zamykatelným víčkem a pítkem. Mělnění probíhá na základě dvou možných programů – pro měkké ovoce a pro tvrdé ovoce. Vždy tedy je správně namixováno!


 


Celý přístroj je malý, tichý a s přitažlivým designem. Pořídit si ho můžete v 9 perleťových barvách.
Je možné jej zakoupit i v perleťové řadě s rychlovarnou konvicí o objemu 1,2 nebo 1,7 litru, toasterem a mixérem.

SENCOR smoothie mixér SBL 707 je dostupný za cenu 1 499 Kč.

 

O značce SENCOR:
Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako bylo Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéří jsou špičkoví odborníci, kteří přináší do našich domovů moderní výrobky, které nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!

 

 

Zdroj, foto: www.sencor.cz

 

21. březen 2019
Dnes má svátek Radek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek