Dolní Morava získala ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2021 v kategorii skiareálů

Na 4 tisíce nezávislých respondentů hodnotilo v minulých dnech 700 značek zařazených do 80 kategorií. Kategorii skiareálů opanoval Horský resort Dolní Morava. Spotřebitelé jej svým hlasováním dosadili na první místo. Anketa Nejdůvěryhodnější značka roku má nyní již sedmiletou tradici.

DolniMoravakutilova22
„Ocenění si opravdu velmi vážíme, protože rozhodovali samotní zákazníci. Dali nám tak najevo, že jsou spokojení s našimi službami a že to, co děláme, děláme dobře a dává to smysl“ uvedl obchodní ředitel Tomáš Drápal.

Dolni Moravakutilovaoceneni

Na vydobyté důvěře plánuje Dolní Morava dál pracovat a také letos bude průběžně zkvalitňovat své služby. „Pro návštěvníky jsme na tuto zimní sezónu připravili hned několik novinek, díky kterým si u nás užijí opravdu skvělé lyžařské podmínky. Investovali jsme do eshopu a zákaznického centra, dále do zkvalitnění zasněžování, a to pořízením moderních zasněžovacích děl a vybudováním zasněžovacího jezera. Za krátkou dobu tak můžeme maximálně zasněžit velkou plochu sjezdovek. To nám u nás mimo jiné prodlouží lyžařskou sezónu,“ doplnil Drápal.

Dolni Morava oceneni 1
To však není jediná novinka, která na lyžaře na Dolní Moravě čeká. Nově se mohou těšit například na večerní lyžování na sjezdovce Kamila. Dolní Morava láka na sněhovou zábavu celé rodiny. O děti se postarají zkušení instruktoři v lyžařské škole. Novou energii dostávají také gastroslužby pro lyžaře. V nově zrekonstruované restauraci Terezka se skvěle nají celá rodina.

DolniMoravakutilova21
Informace o sjezdovkách, ubytování či podrobnosti o programu najdete na www.dolnimorava.cz

 

                

Horský resort Dolní Morava                                             
Wellness hotel Vista                                                       
Velká Morava 46                                                           
561 69 Dolní Morava, Králíky                                           
E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                   
www.dolnimorava.cz 

www.hotel-dolnimorava.cz

   
                               

20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek