Prodlužte si léto v Aquapalace Praha po celý podzim

Zrelaxujte se během sychravých dní stejně jako finalistky MISS České republiky
Zima se blíží mílovými kroky a než se nadějeme, budou tady Vánoce. Přijďte si před prosincovým shonem odpočinout do Aquapalace Praha a načerpejte atmosféru slunečných dnů v čestlickém aquaparku. Dopřejte si potřebný relax ve Vodním nebo Saunovém světě stejně jako finalistky MISS České republiky!
Zatočte s pochmurnou podzimní náladou a užijte si odpoledne plné zážitků s celou rodinou. Náladu letních dnů vám připomene pravidelné mořské vlnobití nebo Korálový dům s podvodní relaxační hudbou. Jako na pláži se pak budete cítit v POOL BARU, kde servírují výtečné drinky přímo do bazénu. Pokud si při svém pobytu v čestlickém aquaparku budete chtít dopřát i adrenalinový zážitek, můžete vyzkoušet nejdelší Divokou řeku v České republice, která měří rekordních 250 metrů.
Kromě dalších více než 21 skluzavek nebo tobogánů na vás čeká i unikátní propojení tobogánu MAGIC TUBE s virtuální realitou, díky kterému se doslova svezete po mléčné dráze anebo simulátor létání v podvodní VR AVATAR ZONE, který nabídne průlet nad horskými hřebeny.

AQPMiss
Saunový svět pro opravdový odpočinek

Návštěva sauny prospívá lidskému zdraví, zlepšuje kondici a podporuje imunitní systém. Na druhou stranu představuje nevšední zážitek, který má blahodárné účinky nejen na fyzické, ale i psychické zdraví.
Saunový svět Aquapalace Praha, který je také největším v České republice, nabízí 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunovacího zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu nabízí venkovní zemní i srubovou baňu, rozsáhlou zónu s ochlazovacími bazénky i lehátky. Fakt, že se v České republice řadí ke špičce, potvrzuje také jeho tým zkušených saunérů, kteří letos zabodovali na Mistrovství světa v saunových ceremoniálech.

saunovysvet23
NÁŠ TIP: Ideální akcí, která otevře dveře k saunování i začátečníkům, je celostátní Týden saunování, který se uskuteční od 1. do 7. listopadu 2021, tedy na počátku hlavní saunové sezóny. Více informací na www.aquapalace.cz

Testy pro návštěvníky zdarma
Aquapalace Praha všem návštěvníkům, kteří nemají platné očkování, průkaz o prodělání nemoci nebo platný PCR či antigenní test, nabízí antigenní testy ke vstupu do aquaparku zdarma. Díky tomu si tak bez starostí a stresu užijete i následující dny!  

9. srpen 2022
Dnes má svátek Roman

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek