Dolní Morava láká na lyžařské zážitky pod čerstvým sněhem

Přestože Dolní Morava oficiálně otevře brány zimě až 11. prosince při příležitosti Grand Openingu, termíny na zimní dovolenou v tomto malebném koutě České republiky rychle mizí. Na nadšené lyžaře totiž čekají perfektně upravené a luxusně dlouhé sjezdovky se stoprocentní garancí sněhu a rozsáhlé zázemí pro malé sjezdaře a spousta zábavy i pro ty, kteří tomuto sportu nepropadli. Vyrazte na zimní dovolenou na Dolní Moravu i vy a ubytujte se v rodinami oblíbeném wellness hotelu Vista.

Lyžaři se vrací za zážitky jako je první stopa, výšlapy na sněžnicích nebo večerní výstupy na skialpech. Láká osvětlené večerní sjezdování a osvětlená sáňkařská dráha pro ty, kteří raději zábavu více při zemi.

Wellness hotel Vista 3
Na sjezdovky i běžkařské stezky shlíží 55 metrů vysoká Stezka v oblacích, kterou v zimě zdobí mrazivá krajka. Jako had se kousek od jejích základů táhne Mamutí horská dráha. Tříkilometrový sjezd plný zatáček je nejdelší horskou dráhou svého druhu v Česku a v zimě nabízí ještě o kousek svištivější jízdu.

mamutidrahavista
Děti se na svazích zabaví v lyžařské školičce a mohou se vyřádit i na skvělých animacích wellness hotelu Vista. Oblíbený čtyřhvězdičkový hotel nabízí kromě pohodlného ubytování a skvělé gastronomie prostor a možnosti pro pořádný odpočinek, ať už vyrazíte s dětmi nebo se chystáte na dovolenou ve dvou. Dopřejte si večer wellness rozmazlování a hned po snídani se přesuňte na sjezdovku, která je jen pár kroků od hotelu.

Stezka v oblacích restaurace Skalka 2
Lavina zimních zážitků na vás čeká na Dolní Moravě. Podrobnosti najdete na www.dolnimorava.cz

 


                

Horský resort Dolní Morava                                             
Wellness hotel Vista                                                       
www.dolnimorava.cz

www.hotel-dolnimorava.cz

   
                             20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek