CITROËN C4 ÚSPĚŠNĚ VYRÁŽÍ NA SILNICE VE FRANCII!

Nový Citroën C4 a nový ë-C4 se velmi rychle prosadily na francouzském automobilovém trhu:
- v první polovině roku 2021 byl Citroën C4 jedničkou v segmentu hatchbacků C určených soukromým zákazníkům a v červenci a srpnu své výsledky potvrdil. C4 nyní předstihuje VW Golf s 19% podílem v segmentu vozů určených soukromým zákazníkům.
- V segmentu všech hatchbacků C se Citroën C4 v prvních šesti měsících roku umístil na třetím místě s podílem 13,3 %.

 MG 1775 small

VYNIKAJÍCÍ VÝSLEDKY V EVROPĚ V PRVNÍ POLOVINĚ ROKU

Ve Španělsku, kde se vůz vyrábí, je C4 s podílem 9,5 % na druhém místě v segmentu kompaktních hatchbacků za Toyotou Corolla.

V Portugalsku je nový kompaktní vůz Citroën na třetím místě s téměř 12% podílem v segmentu.
Jinde v Evropě dosáhl Citroën C4 skvělých výsledků zejména v Itálii a Belgii, kde se ve své kategorii umístil na šestém místě.

Ë-C4 SE POSTUPNĚ PROSAZUJE V SEGMENTU ELEKTRICKÝCH KOMPAKTNÍCH VOZŮ

Ë-C4, 100% elektrická verze modelu C4, má za sebou také dobrý start a již nyní tvoří 15 % všech registrací modelu C4 v Evropě. V Nizozemsku tvoří registrace vozů ë-C4 38 % všech vozů C4, v Německu 27 % a ve Velké Británii 20,5 %. Ve Francii tvoří vozy ë-C4 10,2 % z celkového počtu registrací vozů C4 a toto číslo se každý měsíc zvyšuje.

Po šesti měsících na trhu je nyní ë-C4 třetím nejprodávanějším elektrickým kompaktním hatchbackem v Evropě s 8% podílem v segmentu, před ním se umístil VW I.D3 a Nissan Leaf. ë-C4 si velmi dobře vede ve více zemích: 2. místo ve Španělsku s 28,5 % registrací v segmentu elektrických hatchbacků C, 3. místo ve Francii s 22 % v segmentu a 3. místo v Itálii s 14,6 % v segmentu.

C4, NOVÝ KONCEPT KOMPAKTNÍHO HATCHBACKU

Modely C4 a ë-C4 představují díky odvážnému designu nový koncept mezi nejprodávanějšími kompaktními hatchbacky. Výrazná vyšší silueta vozu v sobě spojuje eleganci a dynamiku hatchbacku a zároveň přebírá některé znaky SUV, které mu dodávají sílu a charakter. Z jeho útulného a technologického interiéru čiší pohoda, komfort a modernost.

Vozy C4 a ë-C4 nabízejí také komfort volby mezi třemi typy motorů: elektrickým s výkonem 100 kW (136 k) a dojezdem 350 km, který umožňuje velkou svobodu pohybu, benzinovým motorem nové generace Euro 6d s výkonem 100 k až 155 k nebo naftovým motorem s výkonem 110 k až 130 k.

S modely C4 a ë-C4 je slib značky Citroën o pohodě a komfortu na palubě splněn! Jízdní komfort zajišťují tlumiče s progresivními hydraulickými dorazy® a sedadla Advanced Comfort. Komfort na palubě se odráží ve velkorysém vnitřním prostoru, chytrých úložných prostorech a široké škále technologií včetně head-up displeje.


http://www.citroencommunication-echange.com

 

20. leden 2022
Dnes má svátek Ilona

Počasí


ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek