Aquapalace Praha myslí na seniory, ráno otevírá pouze pro ně

Největší aquapark ve střední Evropě Aquapalace Praha zavádí pro seniory nad 60 let speciální otevírací dobu od 8 do 10 hodin. V tomto čase si mohou přijít zaplavat a dopřát relaxaci v poklidu, a hlavně v menším počtu návštěvníků.

Palác Relaxu

„Aquapalace Praha je resort pro každého a v každém věku, nově jsme proto ranní hodiny vyhradili pouze seniorům. Ti si mohou dopřát jak sportovní, tak i odpočinkové vyžití ve velmi klidném prostředí a s minimem dalších lidí. Čas i aktivity jsme pečlivě vybírali s ohledem na specifické zájmy a potřeby našich seniorů,“ vysvětluje Vladana Horáková, generální ředitelka Aquapalace Praha.

 

Ranní hodiny od 8 do 10 nestanovilo vedení společnosti náhodou, ale protože se již během koronavirové krize osvědčily jako nejvhodnější čas pro různé aktivity seniorů. Návštěvníkům bude v tomto čase k dispozici plavecký bazén, poklidná řeka s protiproudem linoucí se celým areálem i oblíbené relaxační vířivky.

 

Samozřejmostí je i zajištění velmi přísných bezpečnostních podmínek v celém areálu, které zaručuje hygienicky nezávadné prostředí. Vstupné činí 99 Kč a ke každé zakoupené vstupence obdrží jako dárek zmrzlinu zdarma.

23. září 2020
Dnes má svátek Berta

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek