Stezka v oblacích odhaluje výhledy na daleké hřebeny a nabízí zážitky pro odvážné

K tisícimetrovým vrcholkům nejkrásnějšího pohoří Králického Sněžníku přidala Stezka v oblacích svých 55 metrů, které s nadhledem přesáhly koruny zdejších stromů. Před návštěvníky se díky tomu rozprostírá výhled, který učaruje každému milovníkovi hor a české krajiny. A pokud se vám nebude chtít stejnou cestou dolů, skočte na stometrový tobogán a prosvištěte zpět.

 Mamutí horská dráha 1

Bezbariérovou Stezku v oblacích bez obtíží zdolají rodiny s kočárky i starší lidé. 710 metrů dřevěného chodníku vás dovede k visuté plošině s lanovou sítí uprostřed, díky které se otevírá nečekaný pohled pod nohy. Odvážní návštěvníci, mezi něž často patří děti, si mohou zkrátit cestu mezi jednotlivými patry skrz rukáv tvořený hustou sítí. Než však vystoupáte vzhůru, můžete se dozvědět spoustu zajímavostí díky informačním tabulím naučné stezky. Na samotném vrcholku překonejte sami sebe a projděte po síti zvané „kapka“. Za příznivých podmínek se vám z jedné strany odhalí Jeseníky a z druhé Krkonoše. Stezka v oblacích se stala Stavbou roku 2016.

Stezka v oblacích 4 

Dolní Morava toho ale nabízí mnohem víc. Ke Stezce v oblacích můžete vyjet na Mamutí horské dráze - nejdelší bobové dráze svého druhu v Česku a druhé nejdelší v Evropě. Spolu s dětmi můžete díky hře v rozšířené realitě prozkoumávat podzemní Stamichmanovu štolu. Kromě toho si nezapomeňte naplánovat zastávku v dětských zážitkových parcích, na které dohlíží Obří mamut - třináctimetrová interaktivní atrakce se skluzavkou v tobogánu.

Jeden den na poznání Dolní Moravy prostě nestačí! Objevte skvělé atrakce, otevírací doby a další informace na stránkách horského resortu Dolní Morava.

Stamichmannova štola 2                

Horský resort Dolní Morava                                
Wellness hotel Vista                                                      
Velká Morava 46                                                           
561 69 Dolní Morava, Králíky    

                                      
EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                
www.dolnimorava.cz 

                                              
www.hotel-dolnimorava.cz 

 
                 

30. říjen 2020
Dnes má svátek Tadeáš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek