Na Dolní Moravě stále panují ideální sněhové podmínky

 Dolní Morava 3

Přestože je letošní lyžařská sezóna poznamenaná rozmary počasí a v nížinách již není po zimě téměř ani památky, výše položená střediska hlásí i s blížícím se koncem února skvělé podmínky. Takovým příkladem je vyhlášený Horský resort Dolní Morava, kde jsou v provozu všechny lanovky i lyžařské vleky.

Mamutí horská dráha 1

„Jezdíme u nás stále na sedmi sjezdovkách, které jsou vzájemně propojeny. V posledních dnech nám navíc napadlo několik centimetrů nového sněhu, podmínky pro lyžování jsou tedy výborné,“ zve na zimní aktivity na Dolní Moravě Martin Gál, sportovní ředitel resortu. Bez omezení jsou i služby v místě – od lyžařské školy, půjčovny, servisu až po restaurace a bary na sjezdovkách. Návštěvníky vyhledávaná Mamutí horská dráha, která nabízí zpříjemnění lyžařského dne, navíc prodloužila ve vybrané dny provoz až do 20.00.

Restaurace Skalka Stezka v oblacích 3

Upraveny jsou samozřejmě také trasy pro běžecké lyžování, včetně místní části Jesenické magistrály, okruhu Zbojnická a přilehlých tratí.

I když to tak v níže položených oblastech nevypadá, za pravou zimní pohodou je pořád možné vyrazit i do našich hor, sezóna pod Králickým Sněžníkem ještě není zdaleka u konce.

Stezka v oblacích 3

 

               

Relax & sport resort Dolní Morava                                    
Wellness hotel Vista 

                                                       

www.dolnimorava.cz

                                               
www.hotel-dolnimorava.cz 

 

15. červenec 2020
Dnes má svátek Jindřich

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže